EC English Kanada

İngilizce eğitimin için Kanada’yı, dil okulun içinse EC English’i tercih ederek, doğası, medeniyeti, yaşam standartları ve eğitim kalitesiyle harika bir ülkede İngilizce öğrenebilirsin.

EC English’in Kanada’nın üç farklı loasyonunda bulunan dil okullarından, bütçene ya da ihtiyaçlarına göre istediğini seçebilirsin.

Ancak şehir konusunda kararsız kalırsan, sadece EC English dil okuluna özel “Multi-Destination” programına katılabilir, orada bulunacağın süre içinde dil eğitimini Kanada’nın farklı lokasyonlarında alabilirsin.

Örneğin Kanada’da 12 haftalık bir dil eğitimi almayı planlıyorsan, bu sürenin 4 haftasını Montreal’de, 4 haftasını Toronto’da ve kalan 4 haftasını da Vancouver’da geçirebilirsin.

Şehir seçimin dışında, EC English’in Kanada’daki dil okullarında Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık için İngilizce… gibi her çeşit programı bulabilirsin.

Genel İngilizce programı içinde haftada 20 ders, Yoğun İngilizce programında ise haftada 20 derse ek olarak üzerine 10 ders daha alabilirsin.

Ayrıca EC English’in sadece Kanada ve Amerika’ya özel “Yarı Yoğun İngilizce” programını da tercih edebilir; 20 derse ek olarak üzerine haftada 4 ek ders görebilirsin.

İngilizce öğrenmek için gideceğin Kanada’da Fransızca’nı da geliştirebilirsin. EC English’in Montreal lokasyonundaki dil okulunda “Çift Dil Programı” içinde Yarı Yoğun İngilizce eğitimi alarak haftada 20 ders İngilizce, 4 ders de Fransızca eğitimi ya da haftada 20 ders Fransızca ve 4 ders İngilizce eğitimi alabilirsin.

(Aynı programın Yoğun türüne de katılabilir ve 20 ders İngilizce + 10 ders Fransızca ya da 20 ders Fransızca + 10 ders İngilizce eğitimi görebilirsin.)

Kategoriler:

EC English Kanada Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
Konferans, Telaffuz Kliniği , Diyalog Sınıfı, Sinema Sınıfı, Ev Ödevi Kulübü, Diyalog Ortakları gibi workshop programlarına katılabilir; Kanada’da uzun süreli bir İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsan en az 24 hafta süren akademik sömestr/yıl programına kaydolabilir; kendini eksik gördüğün konularda birebir İngilizce dersi alabilir; eğer İş için İngilizce programına katılırsan haftada 20 ders genel İngilizce’ye ek olarak haftada 10 ders İş İngilizce’si öğrenebilir; okul akitiviteleri ve gezilerle Kanada’da eğlenceli bir eğitim hayatı yaşayabilirsin.

Nereye Gidebilirsin?

Montreal
Toronto
Vancouver

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda