ILSC Kanada

Bu güne kadar aradığın en enteresan, en farklı , en değişik ve en eğlenceli eğitimi ILSC’nin Kanada’daki dil okullarında bulabilirsin!

Seçimlerini özgürce yapabilir, hem ziyaret etmek istediğin şehri, hem haftalık ders saatini hem de öğrenmek istediğin konuları kendin belirleyebilirsin.

Haftalık ders saatin için “Part Time-AM” programı içinde haftada 17 ders, “Full Time” programı ile haftada 24 ders, “Full Time Intensive” programı ile haftada 30 ders alabilir ve ders konularını 100’den fazla başlık içinden seçebilirsin.

Ayrıca her 4 haftada bir seçtiğin konu başlıklarını değiştirebilir, ya da belirlediğin başlıklarda eğitimine devam edebilirsin.

Örneğin başlangıç için İngilizce konuşma, IELTS, İş İngilizcesi ve Pazarlama başlıklarını seçip, 4 hafta sonra İngilizce Sunum, İngilizce ve New York, Pazarlama ve Sosyal Medyada Yazarlık gibi farklı başlıklardan bir program yapabilirsin.

Kategoriler:

ILSC Kanada Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
ILSC Kanada dil okullarının sana sunabileceği eğitimin yanı sıra aktivite ve gezi takvimini de takip edebilir, sınıf dışında da oldukça iyi vakit geçirebilirsin.

Nereye Gidebilirsin?

Montreal
Toronto
Vancouver

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Üniversite için Pathway Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Evinde
Öğrenci Yurdunda