St.Giles International Kanada

Kanada’da İngilizce eğitimi almaya karar verdiysen ve şehir tercihin Vancouver’dan yana olacaksa, son kararını da St. Giles’ın dil okulu olarak belirleyebilirsin.

St.Giles Kanada dil okulunda İngilizce’ni geliştirmek için, işin için, sınavlara ya da üniversiteye hazırlanmak için en iyi şekilde öğrenebilirsin.

Bu dilin yabancısıysan, haftada 20 ya da 28 ders alabileceğin “Yeni Başlayanlar için Genel İngilizce” programını tercih edebilirsin.

(En az 2, en fazla 4 hafta süren bu eğitimi, en fazla 8 kişilik sınıflarda alabilir, sonrasında farklı programlara devam edebilirsin.)

Az da olsa İngilizce biliyorsan haftada 20 ders alabileceğin “Genel İngilizce” ya da haftada 28 ders alabileceğin “Yoğun İngilizce” programına katılabilirsin.

İleride TOEFL, TOEIC, IELTS ya da Cambridge sınavlarından birine katılmayı planlıyorsan sadece sınavlara hazırlanmak için haftada 20 ders ya da 28 ders(ek olan bu 8 derste Genel İngilizce öğrenebilirsin.) alabilirsin.

Ayrıca yine sadece Kanada’da 4 haftalık “İş için Yoğun İngilizce” programına katılabilir ve haftada 28 ders toplantı ve iletişim stratejileri, iş dilinde akıcılık, sunum hazırlama, kültürel farklılıkları anlama, pazarlık anlaşması ve satış… gibi birçok konu üzerine eğitim görebilirsin.

Kategoriler:

St.Giles Kanada Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?
Uzun süreli bir dil eğitimi için haftada 20 ya da 28 ders alabileceğin (en az 24 haftalık)“Akademik Sömestr” programını değerlendirebilir; üniversite eğitimini yurt dışında almayı planlıyorsan haftada 8 genel İngilizce dersine ek olarak haftada 20 ders alabileceğin “Üniversiteye Hazırlık” eğitimi görebilir; okulunun aktivite ve gezi programlarıyla Kanada’yı daha yakından tanıyabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Vancouver

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Yurdunda