IELS Malta Yaz Okulu

Denizle, güneşle, tatille dolu dolu İngilizce öğrenmek için, IELS Malta yaz okullarını tercih edebilirsin.

(IELS Malta, aynı zamanda bir LAL Language yaz okuludur.)

Yaz okulunda farklı yaş gruplarına ayrılabilir, eğer 8-12 yaş grubundaysan, “Summer Camp” programı dahilinde hareketli, resimli, hikayeli, şarkılı ve oyunlu haftada 20 İngilizce dersi alabilirsin.

Ayrıca plaj oyunları, havuz partisi, sinema gecesi, yarışmalar, hazine avı, el sanatları ve çeşitli takım oyunları gibi aktivitelere ister sabah saatlerinde, istersen de öğleden sonraları katılabilir, ders saatlerini ise yine sabah veya öğleden sonra olarak, aktivite saatlerine göre belirleyebilirsin.

Orada geçireceğin süre boyunca da, yaz okuluna yakın mesafedeki “Club Residence”da kalabilirsin.

Eğer 13-17 yaş grubundaysan daha fazla özgürlüğe sahip olabilir ve “Vacation English” programına katılabilirsin.

Kategoriler:

Sınıfının dışında daha çok vakit geçirebileceğin bu yaz okulu programı içinde, yine ağırlıklı olarak iletişim becerilerine dayalı 20 İngilizce dersi alabilirsin.

Derslerini küçük yaş grubu için sunulan programda olduğu gibi, yine aktivite ve gezi etkinliklerine göre sabahları ya da öğleden sonraları görebilirsin.

Bol bol katılacağın yaz okulunun haftalık gezi programları sırasında ise Valetta, Ulusal Malta Akvaryumu, Adventure Park & Petting Farm, Badger Karting, Liman gezisi, Limestone Heritage & San Anton Gardens, Mdina & Ta’Qali Crafts Village, Valletta & 5D Cinema, Mediterraneo Marine Park, Comino, Güney Malta – Marsaxlokk & Blue Grotto…gibi küçük ülke Malta’nın her köşesini görebilirsin.

IELS Malta Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?
İngilizce derslerini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; ek bir aktivite olarak, profesyonel eğitimcilerle tüplü dalış eğitimine katılabilir; “Vacation English programı dahilinde aile yanında, öğrenci yurdunda ya da otelde konaklayabilirsin; yaz okulu programlarına en az 1 en fazla 4 hafta süresince katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Sliema (8-12 yaş/13-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Yurdunda