EmbassySummer Malta Yaz Okulu

Bol denizli ve bol güneşli bir yaz için, EC English yaz okulu ile Malta’ya gidebilir, gerçek bir tatil yaparken İngilizce de öğrenebilirsin.

Seni ve arkadaşlarını 8-13 ve 13-17 yaş grubu olarak ayıran yaz okulunda, eğer küçük gruptaysan daha fazla gözetim altında olabilir, eğer büyüksen daha çok özgürlüğe sahip olabilirsin.

Bu ayrımı konaklama konusunda da yaşayabilir, küçük yaş grubundaysan St. Martin’s Koleji’nde hem eğitimini alabilir hem de kampüs içinde konaklayabilir, büyük yaş grubundaysan EC yaz okulunun kendi binasında eğitim alırken, konaklamanı aile yanında ya da okuluna yakın bir otelde yapabilirsin.

Eğitimin konusunda ise, yabancı dille birlikte eleştirel düşünmeyi, beraber çalışmayı, yaratıcılığı ve iletişim becerilerini öğrenebileceğin, haftada 20 İngilizce dersine katılabilirsin.

Sınıf içinde öğrendiklerini de ders sonrasında katılabileceğin dans, iç mekan sporları, el sanatları, kaya tırmanışı ve inişi (abseiling), sinema gecesi, barbekü partisi gibi çok çeşitli yaz okulu aktiviteleriyle pekiştirebilirsin.

Ziyaretinin en güzel kısmını da günlerini Rocky Beach, Sandy Beach, Pretty Bay, Golden Bay gibi Malta plajlarını ve Esplora Science Centre, Splash and Fun Waterpark, Valletta, Vittoriosa, Mdina gibi Malta’nın önemli noktalarına yapılan gezilerle yaşayabilirsin.

EC Summer Malta Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?
İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; ekstra ücretle Malta’ya çok yakın mesafede bulunan Sicilya’yı ziyaret edebilir; yaz okulu programına ek olarak dalış eğitimi alabilir; eğer teknolojiye ilgin varsa EC English Malta yaz okulunun “Creative minds Through Science, Coding and Robotics (powered by PwC)” isimli premium programına da katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Malta, St. Martin’s College Campus/EC Malta (8-13 yaş/13-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Yurdunda