ILAC Summer Kanada Yaz Okulları

ILAC Summer Kanada yaz okullarının, 14-18 yaş grupları için sunduğu programla farklı bir ülkeyi ziyaret ederken, İngilizce’yi de yaşayarak öğrenebilirsin.

En az 2, en fazla 4 hafta için katılabileceğin bu yaz okulu programlarında, pazartesiden perşembeye öğleden sonraları 14.00-18.00 saatleri arasında, haftada 15 saat İngilizce eğitimi alabilirsin.

İletişim ağırlıklı genel İngilizce derslerinin yanı sıra, pre-advanced seviyesinde İngilizce biliyorsan, akademik İngilizce ya da Cambridge, TOEFL, IELTS sınavlarına hazırlık için İngilizce eğitimi de alabilirsin.

Yine yaz okulu programın dahilinde, İngilizce partiği ve sosyalleşebilmen için, çeşitli okul aktivitelerine de katılabilir;

Her hafta yapılan yarım ya da tam günlük okul gezileri sırasında ise Toronto’da Niagara Şelalesi ve tekne turu, Canada’s Wonderland Tema Parkı, Algonquin Park, Toronto Adaları ve kano gezisi, Toronto Hayvanat Bahçesi, Wonderland Su Parkı, Safari, CN Tower, Royal Ontario Museum, Beyzbol Oyunu, Ontario Bilim Merkezi gibi yerleri;

Vancouver’da ise Grouse Dağı, Playland, Whistler Olympic Village, Cultus Lake, Bowen Adası, Pacific Spirit Park, Capilano Asma Köprüsü, Vancouver Akvaryumu… gibi yerleri ziyaret edebilirsin.

Kategoriler:

İngilizce’yi yaşayarak öğrenebilmen ve yabancı dile daha fazla maruz kalabilmen için, orada geçireceğin süre boyunca da Kanada’lı bir ailenin yanında konaklayabilirsin.

ILAC Summer Kanada Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Go kart, laser tag, bowling, takım oyunları, sinema gecesi gibi çeşitli yaz okulu aktivitelerine katılabilir; sabah, öğlen ve akşam yemeklerini konakladığın ailenle yiyebilirsin(öğlen yemeklerin için ailenin hazırlayacağı beslenmeyle okula gidebilirsin)…

Nereye Gidebilirsin?

Toronto
Vancouver

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında