Kings Summer İngiltere Yaz Okulları

Bu yaz İngilizce ile birlikte farklı bir kültürü de öğrenmek ve dünyanın farklı bir noktasını tanımak istersen Kings Summer’ın yaz okulu programlarına katılabilirsin.

Kings Summer yaz okulu ile İngilizce’yi tam da yerinde, İngiltere’de öğrenebilir, eğitimin için okulunun 7 farklı merkezinden istediğini tercih edebilirsin.

Okulunun sunabileceği her çeşit program içinde İngilizce derslerin haftada 15 saattir ve dersler öğrenmeni eğlenceli kılmak için oyunlar, şarkılar, filmler, dergiler, projeler ve grup çalışmaları üzerinden ilerler.

İngilizce derslerinin yanı sıra, yaz okulunun bazı merkezlerinde binicilik, tenis ya da sinema üzerine özel eğitim alabileceğin premium programlara da katılabilirsin.

Eğer İngilizce eğitimine daha fazla vakit ayırmak istiyorsan, yaz okulunun sadece Cheltenham merkezinde sunulan ve İş için İngilizce, telafuz, yazma becerileri gibi konulara odaklanarak haftada 21 saat derslere katılabileceğin, “Yoğun İngilizce” programını da tercih edebilirsin.

Ya da Kings Summer yaz okulunun sadece Bath ve Oxford merkezlerinde sunulan, haftada 15 saat Genel İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 12 saat Fen, Matematik,

Tarih ve Coğrafya konularını içeren ve seni ileri de IELTS sınavına hazırlayabilecek “Yoğun Akademik İngilizce” programını da değerlendirebilirsin.

Ayrıca 14-17 yaş aralığındaysan, Kings Summer yaz okulunun 3 hafta süresince katılabileceğin “Vacation Extra” programını da tercih edebilirsin.

Kings Summer’ın sadece Bournemouth, Londra(Beckenham) ve Oxford merkezlerinde katılabileceğin bu programda, senden küçük öğrencilere kıyasla daha fazla özgürlüğe sahip olabilir; konaklamanı okul yakınında ve yürüyüş mesafesinde bulunan öğrenci yurtlarında ya da yine yakın mesafeseki bir ailenin yanında yapabilirsin.

(Londra’da aile yanında, Bournemouth’ta hem aile yanı hem öğrenci yurdunda, Oxford’da ise öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.)

London (Beckenham) merkezinin Vacation Extra yaz okulu programları içinde yine haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 6 saat Oyun ve Uygulama Tasarımı ya da Sanat eğitimi alabilirsin.

Zamanının sadece derslerle geçeceğini düşünme!! Okulunun spor ve akitivite programlarında da oldukça eğlenceli vakit geçirebilir; haftasonları yapılan gezilerle de İngiltere’yi daha yakından tanıyabilirsin.

Kings Summer İngiltere Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Yaz okulunun tüm merkezlerinde haftada 1 tam ve 1 yarım gün şehir gezilerine katılabilirken, sadece Londra’daki merkezinde haftada 1 tam ve 3 yarım gün geziye katılabilir; eğer 3-13 yaş aralığındaysan okulunun Moreton Hall School,Oswestry, Shropshire merkezinde “Aile ve Çocuk” programını tercih edebilir; İngiltere ziyaretin sırasında Kings Summer yaz okulunun birden fazla merkezinde de kalabilir(örneğin 3 hafta Londra’da, iki hafta da Bournemouth’ta kalabilirsin); gezi programlarında Bristol, Londra, Salisbury ve Stonehenge, Longleat House ve Safari Park, Warwick Kalesi, Cardiff, Bath, Wookey Hole Mağaraları, Bristol Hayvanat Bahçesi, Cheddar Gorge, Wells, Greenwich, Brighton, Canterbury, Cambridge, Oxford, Windsor Kalesi, Covent Garden, London Eye, Natural History Museum, St Paul’s Cathedral, Piccadilly Circus, Harrods ve Knightsbridge, West End, Oxford Street, Bilim Müzesi gibi birçok yeri görebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Bath, Downside School(8-17 yaş)
Central London, South Bank University(14-17 yaş)
Cheltenham, Cheltenham College(12-17 yaş)
London (Farringtons), Farringtons School(10-16 yaş)
Bournemouth (13-17 yaş)
London, Beckenham (14-17 yaş)
Oxford (14-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda