British Study Centres İngiltere Yaz Okulları

Tıpkı bir İngiliz gibi yaşarak İngilizce öğrenmek ve fazlasıyla da eğlenmek istersen, bu yaz İngiltere’yi ziyaret edebilir, British Study Centres yaz okullarıyla rüya gibi bir tatil yapabilirsin…

İster tarihi binalarında geçmişi, istersen de hareketli şehirlerinde bugünü yaşayabileceğin, ondan fazla lokasyon sunabilen bu yaz okulunda, harika bir dil eğitimi alabilirsin.

Tüm merkezlerinde haftada 15 saat İngilizce eğitimi veren yaz okulunda, yabancı dile daha fazla ağırlık vermek istersen “Yoğun İngilizce” programını da tercih edebilir ve haftada 23 saatini sınıfında geçirebilirsin.

Yaz okulunun West Sussex, Gloucestershire(Wycliffe College), Gloucestershire(Cheltenham Ladies’ College), Berkshire ve Oxford merkezlerinde sunulan yoğun İngilizce programının ek 8 dersinde, iletişim ve konuşma becerilerini geliştirebilirsin.

Eğer eğitim alanında yüksek hedeflerin varsa, British Study Centres yaz okullarının genel İngilizce eğitimine ek olarak haftada 8 saatlik “İngilizce+IELTS’e Hazırlık”(Cheltenham

Ladies’ College’ta) ya da “İngilizce+Üniversiteye Hazırlık”(Corpus Christi College’ta)programlarını da değerlendirebilirsin.

Dersler sırasında öğrendiklerini ise define avı, yetenek şovu, drama, müzik, seni tanıyorum, yarışmalar, takım oyunları gibi çeşitli okul aktivitelerinde sosyalleşerek pekiştirebilirsin.

Yaz okulu programları dahilinde her hafta yapılan yarım ve tam günlük gezilerde ise, Londra, Windsor, Oxford, Brighton, Stratford-upon-Avon, Bath, Henley-on-Thames, tarihi yerler, alışveriş merkezleri ve sahil kasabaları gibi İngiltere’nin birçok yerini görme fırsatını bulabilirsin.

Orada geçireceğin süre boyunca da okul kampüsü içinde bulunan öğrenci yurdunda ya da okuluna yürüme mesafesindeki bir ailenin yanında konaklayabilirsin.

British Study Centres İngiltere Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Yabancı dil eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; okul kampüsleri içindeki yüzme havuzu, squash, badminton, futbol, basketbol sahası, tenis kortu gibi birçok spor tesisinden yararlanabilir; yaz okulunun Gloucestershire(Cheltenham Ladies’ College), Manchester, York ve Edinburgh merkezlerinde aile yanında konaklayabilir; Londra, King’s College’ta “Genel İngilizce+Londra Keşfi” adındaki İngilizce eğitimiyle birlikte her gün yarım günlük gezileri de içeren özel yaz okulu programına katılabilir; yaz okulunun İngilizce + Tenis (Ardingly College, Wycliffe College, Bradfield College’ta), İngilizce + Binicilik (Wycliffe College, Cheltenham Ladies’ College, New Hall School), İngilizce + Su Sporları (Ardingly College), İngilizce + Golf (Cheltenham Ladies’ College) gibi premium programlarını da değerlendirebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

West Sussex, Ardingly College (8-17yaş)
Gloucestershire, Wycliffe College (8-17yaş)
Gloucestershire, Cheltenham Ladies’ College (8-17yaş)
Berkshire, Bradfield College(8-17yaş)
London, King’s College (14-17 yaş)
Oxford, Oxford Brookes University (14-17 yaş)
Oxfordshire, Corpus Christi College (14-17 yaş)
Essex, New Hall School(8-17yaş)
BSC Manchester (14-17 yaş)
BSC York (12-17 yaş)
BSC Edinburgh (14-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda