Centre of English Studies İngiltere

Dil eğitimin için Centre of English Studies İngiltere dil okullarını tercih edersen, bu ülkenin farklı noktalarını keşfedebilirsin.

Özellikle de, İngilizce’yi daha rahat öğrenebilmen açısından, Türk öğrenci yoğunluğunun düşük olduğu Leeds, Worthing, Harrogate… gibi şehirleri ziyaret edebilirsin.

İngilizce eğitim programlarını merak ediyorsan ister haftada 20 ders alabileceğin “Genel İngilizce”, istersen de haftada 30 ders alabileceğin “Yoğun İngilizce” programına katılabilirsin.

Ayrıca sadece Centre of English Studies İngiltere dil okullarına özel “Kombinasyon” programını tercih edersen haftada 20 ders Genel İngilizce eğitimine ek olarak haftada 5 saat birebir İngilizce dersi alabilirsin.

Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, mesleki alanda yabancı dilini geliştirmek ya da IELTS sınavına hazırlanmak için de İngilizce eğitimi alabilirsin.

(IELTS ya da İş için İngilizce eğitimini, 20 Genel İngilizce dersine ek olarak alacağın 10 ders içinde görebilirsin.)

CES İngiltere Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
Kendini eksik gördüğün konularda birebir İngilizce dersleri alabilirsin; okuluna özel Multi-Destination programına katılabilir ve orada kalacağın süre içinde birden fazla lokasyonda eğitim alabilirsin (örneğin 8 haftalık bir programın 4 haftasını Londra’da 4 haftasını da Oxford’da geçirebilirsin.); Cambridge sınavlarına katılmayı planlıyorsan sadece sınava hazırlık için haftada 30 ders alabileceğin bir programa katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Londra
Worthing
Oxford
Leeds
Edinburgh

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş için İngilizce
Sınavlara Hazırlık için İngilizce

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda