Liverpool School Of English İngiltere

Türk öğrenci yoğunluğundan uzaklarda İngilizce’yle baş başa olmak istiyorsan, Liverpool School of English İngiltere dil okulunu tercih edebilirsin.

Haftalık ders saatini, İngiltere’de geçireceğin vakti değerlendirme şekline göre belirleyebilir, örneğin haftada 15 saat eğitim görebileceğin “Genel İngilizce” programıyla, okul dışına daha fazla zaman ayırabilirsin.

İngiltere’yi tanımak kadar İngilizce’yi öğrenmeye de ağırlık vereceksen, haftalık ders saatini 21, 25 ya da 30 olarak da belirleyebilirsin.

Genel İngilizce eğitimin sırasında Intermediate veya daha üst seviyeye ulaşırsan, ders saatlerin içinde Liverpool’u Yaşa, Turizm ve Otelcilik için İngilizce, İş için İngilizce, İletişim Becerileri, Akademik Beceriler, Sağlık Çalışanları için İngilizce gibi başlıklar içinden ilgini çeken konularda seçmeli dersler alabilirsin.

Haftalık ders saatine ek olarak Telaffuz Kulübü, Okuma Grubu, Dinleme Becerileri, Sohbet Kulübü, Çalışma Kulübü ya da Meslek Kulübü gibi ek programlar içinde İngilizce pratik yapabilirsin.

Eğitim programının yanı sıra Liverpool School of English İngiltere dil okulunun aktivite ve gezi programlarını da takip edebilir, Sefton Parkı’nda Piknik, The Cavern Club’te Canlı Müzik, Film ya da Karaoke Geceleri gibi onlarca etkinlikle İngiliz kültürünü daha yakından tanıyabilirsin.

Liverpool School of English İngiltere Dil Okulu Sana Neler Sunabilir?
Mesleki alanda İngilizce’ni geliştirmek istiyorsan Genel İngilizce programının seçmeli dersleri içinde “İş için İngilizce” eğitimi alabilir; ileride IELTS ya da Cambridge sınavına katılmayı planlıyorsan haftada 15 İngilizce dersine ek olarak haftada 8 dersle sınavlara hazırlanabilir ya da sadece sınava hazırlık eğitimi veren haftada 30 derslik “Sınavlara Hazırlık için Yoğun İngilizce” programına katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Liverpool

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda