Southbourne School Of English İngiltere

Southbourne School Of English İngiltere dil okuluyla, senin için çok farklı olan İngiliz kültürüne ve diline daha rahat alışabilirsin.

Özellikle de yurt dışına ilk çıkışın olacak ve bu ilkin terdirginliğini yaşayacaksan, denize yakın, yaşaması kolay, şehir kalabalığından uzak Southbourne’da (Bournemouth’a bağlı bir çeşit kasaba) kendini oldukça rahat hissedebilirsin.

Yurtdışında İngilizce eğitimi için de birçok imkanı bulunan okulunda, genel İngilizce eğitimi almayı tercih edersen haftada 15 saat, yoğun İngilizce eğitimi almayı tercih edersen haftada 21 saat ders görebilirsin.

Ayrıca Yoğun İngilizce eğitimine ek olarak verilen (haftada 21 + 6 saat) İş için İngilizce ya da Sınavlara Hazırlık için İngilizce programlarına da katılabilirsin.

Sınıf dışında kalan vaktini ise okulunun çeşitli aktivite ve gezi programlarına katılarak değerlendirebilir, kısa mesafeleri sayesinde yurtdışı dil eğitimin esnasında İngiltere’nin farklı yerlerini de ziyaret edebilirsin.

Southbourne School Of English Sana Neler Sunabilir?
Hafta sayısı arttıkça ücreti azalan ve en az 24 haftadan başlayan Akademik Sömestr/Yıl programına da katılabilir; haftalık derslerini sadece Cambridge, IELTS, PET, KET, BEC gibi sınavlara hazırlanarak geçirebileceğin özel programları da tercih edebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Bournemouth

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda