David Game College

İngiltere lise eğitimi alabileceğin okullardan biri olan David Game College, 13 -19 yaş aralığı için lise eğitimi sunmaktadır.

İngiltere Londra da yer alan bu özel lisede GCSE ve A Level eğitimi alabilirsin.

İlk olarak, İngiltere’deki lise eğitim sisteminin 10. ve 11. sınıflarında sunulan GCSE eğitimin tamamını bu okulda alabilirsin.

İngiltere’de 12. ve 13. sınıf öğrencilerine sunulan A Level programlarında eğitim görebilirsin.

Bunun için,  GCSE programı dâhilinde Finans, güzel sanatlar, tekstil, biyoloji, kimya, Drama, İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca, coğrafya, tarih, Matematik, Müzik, Müzik teknolojileri, Fotoğraf, istatistik, politika, sosyoloji, dersleri alabilir,

A Level eğitimi için, güzel sanatlar, doğa bilimleri, sosyal bilimler, işletme ve ekonomi, teknoloji, tarih ve matematik dersleri arasında seçim yapabilirsin.

Aynı zamanda okulun yeteneğine ve isteğine göre Sanat, kitap, yemek, dizayn ve teknoloji, drama, film, matematik, fotoğrafçılık, yazarlık, müzik ve tiyatro kulüplerine katılabilir, Basketbol, badminton, kriket, soccer, yüzme, tenis, vb gibi spor alanlarında kendini geliştirebilirsin.

Ayrıca okulun içerindeki çağdaş Kütüphanesi, çoklu çalışma alanları, Öğrencilerine en iyi olanakları sağlamak için tasarlanmış kimya ve biyoloji laboratuvarlarından yararlanabilir, boş zamanlarında arkadaşların ile Londra’yı keşfedip, tadını çıkarabilirsin.

İngiltere’deki liseler ve daha detaylı bilgi için hemen bize ulaşabilirsin

Nerede Kalabilirsin?

Okul Öğrenci Yurdu