EC English Amerika

EC English, Amerika’da dil eğitimi almak için tercih edebileceğin, büyük dil okullarından biridir.

Büyük bir dil okulu olarak sana sunabileceği en iyi imkansa, Amerika’da görmek ya da kısa süreliğine de olsa yaşamak isteyebileceğin birçok şehirde şubelerinin bulunmasıdır.

Buna göre EC English’in, Amerika’nın 7 farklı lokasyonunda bulunan dil okulları içinden bütçene ya da yaşam tarzına en uygun olanı seçebilirsin.

Şehir seçimi dışında Amerika’da dil eğitimin için “Genel İngilizce”, “Yoğun İngilizce”, Cambridge, IELTS, TOEFL, TOEIC gibi “Sınavlara Hazırlık için İngilizce” ya da “İş için İngilizce” gibi aradığın birçok programı EC English’te bulabilirsin.

Genel İngilizce programına katılarak haftada 20 ders, Yoğun İngilizce programına katılarak ise, haftada 30 ders İngilizce eğitimi görebilirsin.

Bunların dışında EC English dil okulunun sadece Amerika ve Kanada lokasyonlarında verilen ve haftada 20 ders İngilizce’ye ek olarak, kendi belirleyeceğin konularda 4 ek ders(seçmeli ders) alabileceğin, “Yarı Yoğun İngilizce” programını da tercih edebilirsin.

Kategoriler:

Lokasyonlara göre değişiklik gösterse de; Küresel Vatandaşlık, Karşılaştırmalı Kültür ve İletişim, İngilizce Yaşamak/Hayat Kurtaran İngilizce, Küresel Coğrafya ve Dünya Meseleleri için İngilizce, Yazma Sınıfı, Konuşma Sınıfı, Film Çalışmaları, Medya Çalışmaları, Akademik Teknikler, Müziğin Dili, Gramer gibi başlıklar içinden, ilgini çekenler üzerine ek dersler alabilirsin.

EC English’in Amerika Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
EC English dil okuluyla Amerika’da uzun süre kalmayı düşünüyorsan, en az 24 hafta süren akademik sömestr/yıl programına katılabilir; seçtiğin programın dışında haftada en az 2 ders birebir İngilizce eğitimi görebilir; Diyalog Dersi, Telaffuz Kliniği, Sohbet Ortakları gibi okulunun çeşitli workshop programlarına katılabilir; İş için İngilizce programı içinde haftada 20 ders genel İngilizce’ye ek olarak haftada 10 ders iş İngilizce’si öğrenebilir; sinema gecesi, futbol takımı, yoga dersleri, sanat dersi, karaoke gibi okul aktiviteleri ve Amerika’nın farklı noktalarına yapılan okul gezilerine katılabilir; EC English dil okuluna özel “Multi-Destination” programını tercih ederek Amerika’nın birden fazla lokasyonunda İngilizce eğitimi alabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Boston
San Diego
San Francisco
Miami
New York
Los Angeles
Washington DC

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda