LSI Amerika

LSI Amerika dil okullarıyla, ister New York’da, ister San Diego’da, ister Boston’da, istersen de San Francisco, Berkeley’de İngilizce öğrenebilirsin…

Ve hangi şehri seçersen seç, İngilizce’yi tam anlamıyla öğrenerek eve dönebilirsin.

Genel bir İngilizce eğitimi almayı planlıyorsan, haftada 20 derslik “Genel İngilizce” programına katılabilir ya da haftada 24/30 derslik “Yoğun İngilizce” programını tercih edebilirsin.

Yoğun İngilizce programında ek olarak 4 ya da 10 ders ile iş için İngilizce eğitimi alabilir veya TOEFL, TOEIC, IELTS ya da Cambridge sınavlarına hazırlanabilirsin.

Dil eğitimin için Amerika ziyaretini uzun tutmayı planlıyorsan, fiyat açısından daha uygun olan ve en az 24, en fazla 48 hafta süren “Akademik Sömestr” ya da “Akademik Yıl” programlarını tercih edebilirsin.

Kategoriler:

LSI Amerika Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
“Akademik Sömestr/Yıl” programı içinde haftada 20, 25 ya da 30 ders alabilir; üniversite eğitimini yurt dışında almayı planlıyorsan haftada 30 ders Akademik İnglizce eğitimi görebilir; 25 ya da 30 haftalık “Yoğun İngilizce”programının seçmeli dersleri sırasında GMAT,SAT,Cambridge ya da TOEFL sınavlarına hazırlanabilir; çeşitli okul aktiviteleri ve şehir gezileri ile Amerikan kültürünü daha yakından tanıyabilirsin.

Nereye Gidebilirsin?

Boston
San Diego
San Francisco, Berkeley
New York

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda
Otelde