Kaplan International Colleges Amerika

Kaplan Internatianol’ın Amerika’daki dil okullarıyla dünyaları öğrenebilir ve filmlerde gördüğün Amerika’yı yaşayabilirsin…

İster bütçene, ister yaşam tarzına, ister öğrenci istersen de eğlence yoğunluğuna göre onlarca şube arasından istediğini seçebilirsin.

Eğer kalabalık ve hareketli şehirleri tercih edersen New York, Los Angeles ya da Chicago’yu; kampüs içinde eğitim görmek istersen Seattle/Highline, California/Golden West College ya da Los Angeles/Whittier’ı, deniz kenarında olmak istersen Miami, San Diego ya da Santa Barbara’yı ziyaret edebilirsin.

Kaplan International dil okulunda ne öğrenebileceğini merak ediyorsan, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Sömestr/Yıl… gibi birçok program içinden ihtiyacına uygun olana katılabilirsin.

Ayrıca eğitimin süresince Kaplan International’a özel “K+ Sistemi”nden yararlanabilir, konu anlatımı, alıştırma ve sınavlarla, sınıf derslerine ek olarak bilgisayar üzerinden İngilizce öğrenmeye devam edebilirsin.

Kaplan International’ın Amerika dil okullarında Genel İngilizce eğitimi almayı tercih edersen, haftada 20 ders, Yoğun İngilizce eğitimi almayı tercih edersen de haftada 20 derse ek olarak İş İngilizcesi, Yerel Kültür, Kelime Bilgisi gibi özel konular üzerine haftada 8 ders alabilirsin.

Kategoriler:

Kaplan International’ın Amerika Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
Cambridge, GMAT, GRE ya da TOEFL gibi sınavlara hazırlık için sunulan eğitim programlarına katılabilir; İş için İngilizce programı içinde, haftada 20 genel İngilizce dersine ek olarak haftada 8 ders İş İngilizce’si görebilir, İş için Yoğun İngilizce programında ise haftada 20 İş için İngilizce dersine ek olarak kendi belirlediğin konularda 8 ders alabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Boston, Fenway
Boston, Harvard Square
Boston, Downtown
California, Irvine Valley College
San Diego
San Francisco, Berkeley
San Francisco
Miami
New York, Midtown
New York, Empire State
New York, Soho
Los Angeles, Whittier
Los Angeles, Westwood
Chicago
Chicago, Illinois Institute of Technology
Santa Barbara
Seattle
Washington DC
Philadelphia
Portland

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı
Foundation Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda