FLS International Amerika

Biraz Amerikan rüyası yaşamak, biraz da üniversite havasını solumak için FLS International’ın Amerika’daki dil okullarını tercih edebilirsin.

8 farklı lokasyonu bulunan bu okul ile İngilizce eğitimini üniversite kampüsleri içinde alabilirsin.

Okul dışına daha fazla vakit ayırmak istersen, hafatada 18 ders temel İngilizce eğitimi alabileceğin “Tatil İngilizce’si” programını ya da temel derslere ek 6 ders daha alacağın (Telaffuz Kliniği, Diyalog Kulübü ve Ev Ödevi yardımı gibi workshop sınıflarını içeren) “Genel İngilizce” programını seçebilirsin.

Ama daha yoğun bir eğitim almayı planlıyorsan FLS International’ın haftada 30 derslik (18 temel eğitim dersi, 6 workshop sınıfı ve Argo, İş İngilizce’si, Amerikan Kültürü, Topluluk Önünde Konuşma, Gramer, Kompozisyon…gibi 6 seçmeli dersi içeren) “Yoğun İngilizce” programına kaydolabilirsin.

Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra haftada 36 derslik TOEFL, SAT, GRE, GMAT, TOEIC, IELTS sınavlarına hazırlık için İngilizce veya Üniversite’ye hazırlık için akademik İngilizce eğitimi alabileceğin programları da değerlendirebilirsin.

Kategoriler:

FLS International’ın Amerika’daki dil okullarında iş için İngilizce eğitimi de alabilir ve bunun için Tennessee, New Jersey ya da Boston lokasyonlarından birini tercih edebilirsin.

Haftada 30 ders alacağın bu eğitimin içinde 18 temel İngilizce dersine ek olarak 12 ders Müzakere, Sunum, Pazarlık Becerileri, Reklamcılık, Amerikan İş Etiği, Uluslararası Pazarlama, Liderlik ve İşletme Kültürü konuları üzerinden İş için İngilizce eğitimi alabilirsin.

FLS International’ın Amerika Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
New Jersey’de Saint Peter’s Üniversitesi, Philadelphia’da Chestnut Hill Koleji, Boston’da Fisher College, California’da Saddleback Koleji, Las Vegas’ta Las Vegas Enstitüsü, Tennessee’de Tennessee Teknik Üniversitesi, California’da Citrus Koleji, Pennsylvania’da Lock Haven Üniversitesi gibi dil eğitimini ziyaret edeceğin her şehrin üniversite kampüsünde alabilir; sadece Boston Commons’ta kampüs dışında eğitim görebilirsin; okulunun çeşitli gezi ve aktivite programlarına katılabilir; eğer yurt dışında üniversite hayalin varsa okulunun pathway ve üniversiteye yerleştirme programlarından da yararlanabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

New Jersey, Saint Peter’s University
Philadelphia, Chestnut Hill College
Boston, Boston Commons
California, Saddleback College
Las Vegas, Las Vegas Institute
Tennessee, Tennessee Tech University
California, Citrus College
Pennsylvania, Lock Haven University

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı
Foundation Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda