Embassy Summer Amerika Yaz Okulları

Embassy Summer yaz okullarıyla unutulmaz bir yaz geçirmeye hazır ol!!

Amerika’nın en çok görmek isteyeceğin ve en hareketli şehirlerinde şubeleri bulunan bu yaz okuluyla hem İngilizce’ni fazlasıyla ilerletebilir, hem de farklı bir kültürü yerinde tanıyabilirsin.

Daha fazla ilgini çekebilmesi ve daha çok katılımını sağlaması açısından rol yapma, sıra arkadaşınla ya da daha kalabalık bir grupla yapılan takım çalışmaları ve projeler üzerinden ilerleyen İngilizce derslerine haftada 15 saat katılabilirsin.

Derslerin dışında futbol, uluslararası quiz, büyük ödüllü bingo, karaoke, mini olimpiyatlar, yetenek şovu, bayrak yarışı, frisbee, define avı, buz kırma, gizemli cinayet gecesi, fotoğraf avı, kültür kulübü, doğa yürüyüşü, el sanatları, moda şovu, klip yapımı gibi okul aktivitelerinde ise bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Embassy Summer yaz okulu programları içinde sadece İngilizce’ni değil, kendine güven, problem çözme, takım çalışması, yaratıcılık, keşif, iletişim ve liderlik gibi pek çok kişisel becerini de geliştirebilirsin.

Kategoriler:

Amerika’yı keşfederek geçireceğin yaz okulu gezilerinde ise Hollywood ve Rodeo Drive, Santa Monica ve Venice Plajı, Getty ve Grammy Müzesi, Downtown LA ve Griffith Observatory, Disneyland, Universal Studios, Six Flags Magic Mountain, Los Angeles Dodgers, Empire State Binası, Özgürlük Heykeli, Times Square 5.Cadde’de alışveriş, New York müzeleri, Coney Adası, Jones Plajı… gibi birçok yeri görebilirsin.

Embassy Summer Amerika Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Yaz okulunda en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim alabilir; okulun ilk günü seni sınıfına yerleştirecek seviye belirleme sınavına girebilir; eğitimin sırasında okul kampüsü içindeki öğrenci yurtlarında konaklayabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Los Angeles California: California State University Northridge(10-18 yaş)
Brooklyn NY: Long Island University (12-18 yaş)
Boston: Tufts University (13-18 yaş)
San Diego: Embassy English Study Centre (14 yaş üzeri)