Kings Summer Amerika Yaz Okulları

Bu yaz hayallerinin tatilini yapmak ve yeni şeyler keşfetmek istersen, Kings Summer’ın yaz okulu programlarına katılabilirsin.

Kings Summer yaz okulu ile İngilizce’yi Amerika’da öğrenebilir, eğitimin için okulunun dört farklı merkezinden istediğini tercih edebilirsin.

Okulunun sunabileceği her çeşit program içinde İngilizce derslerin haftada 15 saattir ve dersler öğrenmeni eğlenceli kılmak için oyunlar, şarkılar, filmler, dergiler, projeler ve grup çalışmaları üzerinden ilerler.

Ama zamanını sadece derslerle geçeceğini düşünme!! Amerikan futbolu, el sanatları, beyzbol, basketbol, dans, moda şovu, karaoke, mini olimpiyatlar, sinema gecesi, yarışmalar, futbol, yüzme, yetenek şovu gibi yaz okulunun spor ve akitivite programlarında da oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsin.

Haftasonları yapılan gezilerde ise okulunun dışına taşabilir, Universal Studios, Manhattan Plajı, Hollywood and Griffith Observatory, Huntington Plajı, Six Flags, Getty Centre ve Beverly Hills, Venice Plajı, Disneyland, Özgürlük Heykeli, Central Park, Times Meydanı, Empire State Building, Broadway, Metropolitan Sanat Müzesi, Greenwich Village ve SOHO, Coney Island ve Luna Park, Museum of Natural History, Brooklyn Köprüsü gibi birçok yeri görebilirsin.

Kategoriler:

Ayrıca 14-17 yaş aralığındaysan, Kings Summer yaz okulunun 3 hafta süresince katılabileceğin “Vacation Extra” programını da tercih edebilirsin.

Kings Summer’ın sadece Boston merkezinde katılabileceğin bu programda senden küçük öğrencilere kıyasla daha fazla özgürlüğe sahip olabilirsin.

Kings Summer Amerika Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Yaz okulunun Boston merkezinde her hafta 1 tam ve 3 yarım gün, diğer tüm merkezlerde ise haftada 3 tam gün okul gezisine katılabilir; Boston’da seni üniversiteye hazırlayacak yapıda İngilizce eğitiminin yanı sıra, MIT ve Harvard gibi büyük üniversiteleri ziyaret edebileceğin 2 haftalık “Amerikan Üniversiteleri” yaz okulu programını da değerlendirebilir; yaz okulunun tüm merkezlerinde kampüs içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Boston, Pine Manor College (14-17 yaş)
Los Angeles, Occidental College(12-17 yaş)
Malibu, Pepperdine University(10-17 yaş)
New York, Concordia College(12-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Öğrenci Yurdunda