Emerald Cultural Institute İrlanda Yaz Okulları

Küçük ve yaşaması kolay ülke İrlanda’nın kültürünü tanımak ve yabancı dili konuşulduğu yerde öğrenmek istersen, Emerald Cultural Institute yaz okullarını tercih edebilirsin.

Sekiz farklı lokasyon seçeneği sunabilmesi açısından da sevebileceğin bu yaz okulunda, haftada 15 saat İngilizce eğitimi alabilirsin.

En az iki hafta süresince katılabileceğin yaz programları ile yabancı dil eğitimine daha fazla ağırlık vermek istersen, okulunun 14-17 yaş aralığı için sunduğu haftada 21 saatlik “Yoğun İngilizce” derslerine de katılabilirsin.

Genel İngilizce eğitimine ek olarak alacağın bu 6 saat içinde, konuşma ve diyalog eğitimi ya da Cammbridge FCE sınavına hazırlık eğitimi de alabilirsin.

Yine 14-17 yaş aralığındaysan, yoğun İngilizce eğitimine alternatif olarak, yaz okulunun Trinity College ve St. Raphaela’s merkezlerinde iş için İngilizce eğitimi de görebilirsin.

Haftada 15 saatlik Genel İngilizce derslerine ek olarak, özgeçmiş hazırlamayı, mülakat tekniklerini ve iş terimlerini öğrenebileceğin haftada 6 saatlik bir eğitim alabilirsin.

Seçebileceğin tüm yaz okulu programları sırasında, sınıf dışındaki vaktini İrlanda müziği

ve dansı, disko gecesi, bowling, q-zar, bilgi yarışmaları, karaoke, hazine avı, sihirbazlık gibi çeşitli aktivitelerinde eğlenerek ve sosyalleşerek geçirebilirsin.

Kategoriler:

Her hafta katılabileceğin bir tam ve iki yarım günlük okul gezileriyle de Powerscourt, Glendalough, Trinity College, Book of Kells, GAA Müzesi & Croke Park Stadyumu, Monastic Site, Kilkenny Kalesi, Dunmore Mağaraları gibi İrlanda’nın birçok güzel yerini ziyaret edebilirsin.

Ama gezi programını kendin belirlemek istersen, yaz okulunun 16-18 yaş aralığı için sunduğu “Young Adult” programına katılabilir ve daha fazla özgürlüğe sahip olabilirsin.

Orada geçireceğin süre boyunca da yaz okulunun Marino College, Griffith College, Alexandra College ve Trinity College merkezlerinde okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; Milltown Park, Notre Dame School, Sandford Park ve St. Raphaela’s School merkezlerinde ise 14 yaş üzerindeysen aile yanında konaklayabilirsin.

Emerald Cultural Institute İrlanda Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
İngilizce derslerine en fazla 15 kişilik sınıflarda katılabilir ve ders saatlerini sabah ya da öğleden sonra olarak belirleyebilir; yaz okulunun farklı merkezlerinde sunulan Liderlik ve İngilizce, STEM ve İngilizce, Futbol ve İngilizce, Ragbi ve İngilizce, Binicilik ve İngilizce, Golf ve İngilizce gibi premium programları da değerlendirebilir; yoğun İngilizce eğitimini yaz okulunun Marino College, St. Raphaela’s ve Trinity College lokasyonlarında alabilir; “Young Adult” programına yaz okulunun Trinity College(okul kampüsünde konaklama) ve Milltown Park(aile yanı konaklama) merkezlerinde katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Alexandra College
Griffith College
Marino College
Milltown Park
Notre Dame School
Sandford Park
Raphaela’s School
Trinity College

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda