Guildhouse School London

İngiltere lise eğitimi alabileceğin okullardan biri olan Guildhouse School, 15-18 yaş aralığı için lise eğitimi sunmaktadır.

İngiltere Londra da yer alan bu özel lisede GCSE ve A Level eğitimi alabilirsin.

İster birkaç dönem, ister birkaç yıl için lise eğitimi alabileceğin bu okulda lise eğitiminin tamamını da görebilir ve farklı eğitim programları bulabilirsin.

Londra merkezinde hem GCSE, hem de hazırlık programı için Biyoloji, İşletme, Kimya, İngiliz Dili, Matematik, Fiziksel Eğitim ve Fizik derslerine ek olarak, sadece hazırlık programında Tarih ve Coğrafya derslerini seçmeli ders olarak görebilirsin.

İngiltere’deki liselerde 12. ve 13. sınıf eğitimi olarak verilen ve üniversitelere girişini kolaylaştıran A Level eğitimin içinse, okulunda üç farklı program türü bulabilirsin.

Ayrıca Hızlandırılmış 1 yıllık A Level eğitimini Cats Academy’nin sadece Londra lokasyonunda alabilirsin.

Son olarak da okulunun tüm lokasyonlarında 6 dönem, yani 2 yıl süren normal A Level eğitimine katılabilir  ve sunulan dersler arasından en az 3(kısa A Level programlarında sadece 3 ders seçebilirsin), en fazla da 4 tanesini seçerek ders programını oluşturabilirsin.

Londra’da 3 dönemlik hızlandırılmış A Level eğitimi için Biyoloji, İşletme, Kimya, Ekonomi, İleri Matematik, Yönetim ve Politika, Matematik, Fizik, Psikoloji, Sosyoloji dersleri arasından; 5 dönemlik A Level eğitimi için Biyoloji, İşletme, Kimya, Ekonomi, Yönetim ve Politika, Matematik, Fizik, Psikoloji, Sosyoloji dersleri arasından; 6 dönemlik  A Level eğitiminde ise Biyoloji, İşletme, Kimya, Ekonomi, İngiliz Edebiyatı, Güzel Sanatlar, İleri Matematik, Yönetim ve Politika, Tarih, Matematik, Modern Yabancı Diller(Çince, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca), Fizik, Psikoloji ve Sosyoloji dersleri arasından seçimini yapabilirsin.

İngiltere’deki liseler ve daha detaylı bilgi için hemen bize ulaşabilirsin

İngiltere Guildhouse School London Sana Neler Sunabilir?
Londra’da, 16 yaş ve üzeri anadili İngilizce olmayan öğrenciler için akademik İngilizce programına katılabilir, 15 yaş üzeri için yaz dönemi sunulan Bloomberg Business Advantage kursunu değerlendirebilir; basketbol, yoga, fitness, zumba, ragbi, kolejler arası futbol, kızlar futbol takımı,  fotoğrafçılık kulübü, dünya müziği, çizim becerileri, şan dersleri, biyoloji kulübü, kimya kulübü, satranç kulübü, yaratıcı yazarlık, sinema kulübü, şan dersleri, işletme atölyesi, matematik kulübü… gibi spor ve etkinlik faaliyetlerine katılabilirsin…

Nerede Kalabilirsin?

Okul Öğrenci Yurdu