Centre International D’Antibes Fransa Yaz Okulları

Biraz tatil yapmak, biraz Fransızca öğrenmek, birazdan fazla da eğlenmek ve Fransa’yı gezmek için, Center International D’Antibes yaz okullarını mutlaka tercih etmelisin.

Fransa ziyaretin için tercih edebileceğin yaz okulları içinden, sana en fazla lokasyon seçeneği sunabilecek bu okulda, ihtiyaçlarına ya da beklentilerine uygun her çeşit programı bulabilirsin.

Paris hariç, tüm merkezleri deniz kıyısında bulunan yaz okulunun Antibes lokasyonunu tercih edersen, haftada 20 ders genel Fransızca, ya da haftada 26 ders yoğun Fransızca eğitimi alabilirsin.

Yoğun program içinde alacağın bu ek 6 ders sırasında, genel Fransızca eğitimine alternatif olarak DELF sınavına hazırlık eğitimi de görebilirsin.

(Yoğun İngilizce programına katılabilmek için 13-17 yaş aralığında olmalısın.)

Yaz okulunun Cannes ve Juan-les-Pins merkezinde de, haftada 20 derslik genel Fransızca ya da 26 derslik yoğun Fransızca eğitimi alabilirsin.

Ayrıca yaz okulunun Juan-les-Pins merkezinde eğitimle birlikte yelkenli,

paddle board, yüzme havuzunda tüplü dalış eğitimi, tekne turu, karting, laser quest, zumba, aşçılık atölyesi…gibi özel aktivitelere katılabilirsin.

Nice ve Paris merkezlerinde ise, sadece haftada 20 ders genel Fransızca eğitimi görebilirsin.

Yaz okulunun tüm merkezlerinde çeşitli aktivite ve haftalık (haftada bir tam ve bir yarım gün) okul gezilerine katılabilirsin.

(Diğer merkezlerden farklı olarak, yaz okulunun Paris merkezinde haftada bir tam ve üç yarım gün okul gezilerine katılabilirsin.)

Sınıf dışında daha çok vakit geçirebileceğin bir programı tercih edersen, yaz okulunun Biarritz merkezinde haftada 15 ders alarak genel Fransızca, haftada 20 ders alarak da yoğun Fransızca eğitimi görebilirsin.

Gideceğin yere göre gezi programları değişiklik gösterse de, okul gezilerin sırasında Monaco, Cannes, Marineland, Lérins Islands, Nice, Antibes, Saint-Tropez, Villefranche-sur-Mer, Eze Village, Louvre Müzesi, Eiffel Kulesi, Notre Dame Katedrali, the Château of Versailles…gibi Fransa’nın en güzel yerlerini görme fırsatını bulabilirsin.

Center International D’Antibes Fransa Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Fransızca eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir(sadece Juan-les-Pins merkezinde en fazla 10 kişilik sınıflar); yoğun İngilizce programının öğleden sonraları verilen ek 6 dersinde 8 kişilik sınıflarda eğitim görebilir; yaz okulunun Antibes ve Cannes merkezinde birebir Fransızca dersleri alabilir; eğitim, gezi, aktivite ve konaklamayı içeren bu programlara alternatif olarak, yaz okulunun konaklamasız ya da sadece eğitimi içeren programlarını da tercih edebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Antibes (8-12/13-17 yaş)
Biarritz (13-17 yaş)
Cannes (13-17 yaş)
Juan-les-Pins(13-17 yaş)
Nice (13-17 yaş)
Paris (6-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Hostelde
Otelde
Öğrenci Yurdunda