Skola English Aile Yaz Okulu

Tatil planınızı henüz yapmadıysanız, Skola English’in yaz okulu programı aklınızı çelebilir…

Ailece İngilizce öğrenebileceğiniz, yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve İngiltere’yi keşfedebileceğiniz bu aile programıyla, bu yaz yepyeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Program dahilinde, Temmuz ya da Ağustos ayları içinde, Skola English yaz okulunun 5-9 yaş aralığındaysan Gloucester Gate English Summer merkezinde veya 10-17 yaş aralığındaysan Regent’s Park English summer kampüsünde hem yabancı dilinizi geliştirebilir, hem de gezi ve aktivite programlarına katılabilirsiniz.

5-17 yaş aralığındaki çocuğunuz/çocuklarınız haftada 15 saat “Genel İngilizce”, programına katılabilirken, siz de kendi yaş grubunuzla birlikte istediğiniz programda eğitim görebilirsiniz.

Ders sonrasında ise, çocuğunuz/çocuklarınız sınıfta öğrendiklerini sosyalleşerek geliştirmek için define avı, yetenek şovu, drama, müzik, seni tanıyorum, yarışmalar, takım oyunları gibi okul aktivitelerine katılabilir.

Aktivite saatleri sırasında, siz de Londra’nın tadını çıkarabilirsiniz.

Ayrıca yaz okulu programı dahilinde, çocuklarınıza sunulan tam ve yarım günlük şehir gezilerine rahatlıkla bırakabilirsiniz.

Ziyaretiniz süresince yaz okulunun ayarlayacağı bir otelde konaklayabilir, ya da kendi konaklamanızı kendiniz ayarlayabilirsiniz.

Kategoriler:
Nereye Gidebilirsiniz?

Londra

Nerede Kalabilirsiniz?

Otel