EC English İngiltere

İngilizce İngiltere’de öğrenilir diyorsan, sana bu ülkenin en popüler lokasyonlarıyla, kaliteli bir İngilizce eğitimi sunabilecek EC English dil okulunu tercih edebilirsin.

EC English İngiltere’nin farklı şehirlerinde bulunan dil okullarını, eğitim ve yaşam giderleri açısından sıralarsak Londra,Cambridge, Brighton, Bristol, Manchester lokasyonları arasından seçimini yapabilirsin.

Bütçenin dışında öğrenci yoğunluğu ya da yaşam şartları açısından da, İngiltere’de dil eğitimi alacağın şehri belirleyebilir; seçim konusundan kafan karışırsa EC English dil okulunun “Multi-Destination” programını tercih ederek farklı sürelerde, farklı lokasyonlarda İngilizce eğitimi alabilirsin.
Örneğin İngiltere’de 8 hafta dil eğitimi almayı planlıyorsan, bu sürenin 4 haftasını Londra’da, 4 haftasını da Brighton’da geçirebilirsin.

Yaşayacağın yeri belirledikten sonra EC English’in Genel İngilizce (haftada 20 ders), Yoğun İngilizce (haftada 30 ders), Sınavlara Hazırlık için İngilizce… gibi eğitim programları arasından ihtiyacına uygun olanı seçebilirsin.
Eğer Yoğun İngilizce programını tercih edeceksen, haftada 20 ders Genel İngilizce’ye ek olarak; Küresel Vatandaşlık, Karşılaştırmalı Kültür ve İletişim, İngilizce Yaşamak/Hayat Kurtaran İngilizce, Küresel Coğrafya ve Dünya Meseleleri için İngilizce, Yazma Sınıfı, Konuşma Sınıfı, Film Çalışmaları, Medya Çalışmaları, Akademik Teknikler, Müziğin Dili ve Gramer konuları içinden istediklerin üzerine 10 ek ders alabilirsin.

EC English ile İngiltere’de dil eğitimi almanın yanı sıra, çeşitli okul gezileri ve aktivite programlarıyla İngilizce’yi yaşayarak öğrenebilirsin.

EC English İngiltere Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
EC English dil okuluyla İngiltere’de uzun süre kalmayı düşünüyorsan, en az 24 hafta süren akademik sömestr/yıl programına katılabilir; seçtiğin programın dışında haftada en az 2 ders birebir İngilizce eğitimi görebilir; İş için İngilizce programı içinde haftada 20 ders genel İngilizce’ye ek olarak haftada 10 ders iş İngilizce’si öğrenebilirsin.

Nereye Gidebilirsin?

Londra
Brighton
Bristol
Manchester
Cambridge

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Sınavlara Hazırlık için İngilizce
Akademik Yıl Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda