EC Summer Amerika Yaz Okulları

Bu yaz ister Amerika’nın doğusunu, istersen de batısını ziyaret edebilir, EC English Amerika yaz okulları ile İngilizce’yi konuşulduğu yerde öğrenebilirsin.

Yaz okulu programı içinde yabancı dille birlikte eleştirel düşünmeyi, beraber çalışmayı, yaratıcılığı ve iletişim becerilerini öğrenebileceğin, haftada 20 İngilizce dersine katılabilirsin.

Geri kalan zamanında ise sinema gecesi, el sanatları, müzik atölyesi, takım oyunları, yetenek şovu, mini olimpiyatlar, frisbee, moda şovu, drama atölyesi, bowling, Capoeira dansı… gibi yaz okulu aktivitelerinde, bol bol eğlenerek İngilizce pratik yapabilirsin.

Yine yaz okulu programı dahilinde, her hafta yapılan yarım ya da tam günlük şehir gezileri sırasında ise Disneyland, Universal Studios, Santa Monica Pier, Downtown LA, Güzel Sanatlar Müzesi, Newbury Street, Revere Plajı, Freedom Trail, Hard Rock Café ve Faneuil Hall… gibi Amerika’nın en güzel yerlerini görme fırsatını bulabilirsin.

Yabancı dilini geliştirmenin yanı sıra ileride KET, PET, FCE, CAE ya da Trinity sınavlarına katılmayı planlıyorsan, yaz okulunun sadece Boston merkezinde, genel İngilizce derslerine ek olarak haftada 6 saat “Sınavlara Hazırlık “ eğitimi görebilirsin.

Kategoriler:

EC English Amerika Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; yaz okulunun Boston merkezinde eğitimini EC English’in kendi binasında alabilir, konaklamanı ise okuluna yakın bir ailenin yanında yapabilirsin; yaz okulunun Los Angeles merkezinde ise okul kampüsü içinde konaklayabilir, ayrıca yine burada 13-17 yaş aralığı için sunulan “Liderlik” premium programına katılabilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Boston (13-17 yaş)
Los Angeles, UCLA Campus (10-13/13-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda