European School of English(ESE) Aile Yaz Okulu

En az 8 yaşındaki çocuğunuz ya da çocuklarınızla birlikte bu yazı Malta sahillerinde geçirebilir, ailece yabancı dilinizi geliştirirken, güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz.

İngilizce kurslarını yaş gruplarına göre ayıran bu yaz okulunda, siz kendi yaş grubunuzla haftada 20 ya da 30 İngilizce dersi veya 20 sınıf dersi ile 10 özel dersten oluşan yoğun İngilizce kursuna katılabilirken; çocuğunuz/çocuklarınız yaş grubuna uygun bir eğitim programına katılabilir.

Çocuğunuz/çocuklarınız eğer 8-10 yaş aralığındaysa, “Young Learners” programıyla şarkılar, müzikler, filmler, yarat ve tanımla, el sanatları gibi aktiviteler ve ilgi çekici konular üzerinden haftada 20 İngilizce dersi alabilir.

Eğer çocuğunuz/çocuklarınız 11-13 yaş aralığındaysa, yaz okulunun “Junior Camp” programına katılarak, problem çözme, rol yapma, kendi deneyimlerini paylaşma gibi etkinlikler yapabileceği haftada 20 İngilizce dersi görebilir.

Son olarak da çocuğunuz/çocuklarınız 14-17 yaş aralığındaysa yaz okulunun “Teen Club” programına katılarak, sizinkine benzer bir şekilde haftada 20/30 derslik genel İngilizce ya da haftada 20 sınıf dersine ek olarak 10 özel dersi içeren yoğun İngilizce kursunu tercih edebilir.

Kategoriler:

Derslerden geri kalan zamanda ise çocuğunuz/çocuklarınız ister sınıf arkadaşlarıyla birlikte takım oyunları, tekne turları, Malta plajlarına ve çeşitli kültürel yerlere yapılan okul gezileri ve aktivitelere katılabilir, isterse de size eşlik edebilir.

ESE Malta Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
Ailece yapacağınız en az 2 haftalık bu mini tatiliniz sırasında, yaz okulunuza çok yakın mesafede bulunan The George Urban Boutique Hotel’de konaklayabilir; ayrıca çocuğunuz için yaz okulunun “Futbol ve İngilizce”(10-16 yaş), “Tenis ve İngilizce”(10-16 yaş), “Dalış ve İngilizce”(12+yaş), “Yelkencilik ve İngilizce” ”(12+yaş) premium programlarını da değerlendirebilirsiniz…

Nereye Gidebilirsiniz?

San Ġiljan

Nerede Kalabilirsiniz?

Otelde