St Giles Junior Aile Yaz Okulu

Öğrenmenin yaşı yok diyorsanız, bu yaz ailece ister İngiltere’yi, isterseniz de Amerika’yı ziyaret edebilir ve St Giles Junior ile İngilizce öğrenirken, farklı bir kültürü de tanıyabilirsiniz.

Yaz okulunun 7 ve 15 yaş aralığındaki çocuklar ve aileleri için sunulan programlar içinde, haftada 20 ders İngilizce eğitimi alabilir, çocuğunuzla/çocuklarınızla birlikte her hafta yapılan üç okul aktivitesine ve her haftasonu bir tam günlük geziye katılabilirsiniz.

Sabah saatlerinde olan İngilizce derslerine siz yaz okulunun merkez binasında katılırken, çocuğunuz/çocuklarınız size çok yakında olan, farklı bir okul binasında arkadaşlarıyla birlikte İngilizce öğrenebilir.

İki farklı ülkede birbirinden güzel, dört farklı lokasyon sunabilen St Giles yaz okullarının gezi programları ile Brighton merkezinde London, Hastings, Chichester, Eastbourne gibi yerleri;

Londra merkezinde Brighton, Windsor, Cambridge, Oxford gibi yerleri;

New York merkezinde Empire State Binası, Ellis Adası & Özgürlük Heykeli, Beyzbol Stadyumu ve Central Park gibi yerleri;

Kategoriler:

San Francisco merkezinde ise Alcatraz, Tahoe Gölü ve Sausalito gibi yerleri görebilir; boş zamanlarınızda da kendi gezi programınızı oluşturabilirsiniz.

St Giles Yaz Okulları Size Neler Sunabilir?
Siz, en fazla 12 kişilik sınıflarda eğitim alırken, çocuğunuz/çocuklarınız en fazla 15 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; orada bulunacağınız süre boyunca ister aile yanında, isterseniz de otelde konaklayabilirsiniz…

Nereye Gidebilirsiniz?

İngiltere, Brighton (7-15 yaş)
İngiltere, Londra(7-15 yaş)
Amerika, New York(7-15 yaş)
Amerika, San Francisco (7-15 yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Otelde