France Langue Fransa Yaz Okulları

Fransızca öğrenirken kıpır kıpır bir yaz geçirmek için, France Langue yaz okullarını tercih edebilir ve bu yazı Fransız sahillerinde geçirebilirsin.

Yaz okulunun her ikisi de deniz kenarında bulunan iki merkezinden, Nice’i ziyaret etmeyi tercih edersen, haftada 20 ders alarak Fransızca eğitimi görebilirsin.

Derslerine ek olarak hafta içi her gün, günde iki saat tenis veya yelkencilik eğitimi alabilir, bu iki spora alternatif olarak çoklu aktivite(yelken, kürek sörfü, kano…gibi su sporları) programını da tercih edebilirsin.

Her hafta katılabileceğin okul gezileri sırasında da Cannes, Nice, Monaco… gibi yerleri ziyaret ederek Fransız Rivierası’nı keşfedebilirsin.

En az 1, en fazla 4 hafta süresince katılabileceğin bu programlar için yaz okulunun Biarritz merkezini tercih edersen; yine haftada 20 Fransızca dersine ek olarak haftada 7.5 saat sörf eğitimi alabilir ya da yine multi aktivite programına(kaya tırmanışı, rafting, sörf, yürüyüş, kano…gibi spor aktiviteleri) katılabilirsin.

Her hafta katılabileceğin bir tam ve bir yarım günlük gezilerde de Bayonne, St Jean de Luz, St Jean Pied de Port, Espelette, la Rhune… gibi yerleri görebilirsin.

Ayrıca yaz okulunun tüm merkezlerinde futbol, plajda voleybol, define avı, fotoğraf yarışması, bilgi yarışması, karaoke, plajda piknik, sinema, bowling gibi aktivitelere katılarak, sınıfında öğrendiklerinin pratiğini yapabilirsin.

France Langue Fransa Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?
Nice’de yaz okulunun anlaşmalı olduğu Club Mont Leuze’daki villalarda, Biarritz’de ise aile yanında konaklayabilirsin; Fransızca derslerine en fazla 8 kişilik sınıflarda katılabilir; Biarritz’de derslerini sabahları, Nice’te ise öğleden sonraları alabilirsin….

Nereye Gidebilirsin?

Biarritz (14-17 yaş)
Nice (13-17 yaş)

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde