Humboldt Institut Aile Yaz Okulu

Ailenizin yabancı dili Almanca ise, bu yaz hem yabancı dilinizi, hem de Alman kültürünüzü geliştirebilir, Humboldt Instıtut yaz okulu ile Almanya’da harika bir tatil yapabilirsiniz.

7-10 yaş aralığındaki çocuğunuz/çocuklarınızla birlikte katılabileceğiniz bu program dahilinde, Cologne şehrine 120km mesafede bulunan Bad Laasphe’ı ziyaret edebilir ve Almanca eğitiminizi Wittgenstein Kalesi’nde alabilirsiniz.

Tarih ve kültürle içiçe geçecek yaz okulu programınız sırasında, siz de çocuğunuz/çocuklarınız da haftada 25 ders alabilir, hatta kendi ahırları olan bu merkezde (ek ücretle) binicilik derslerine bile katılabilirsiniz.

Derslerden kalan zamanda ise çocuğunuz/çocuklarınız barbekü partisi, basketbol, bilgi yarışmaları, el sanatları, bilgi yarışmaları, yürüyüş, futbol, yüzme, tenis, voleybol gibi çeşitli okul aktivitelerinde sosyalleşirken, siz de çevreyi keşfedebilir ya da aktivite saatlerinde çocuğunuza/çocuklarınıza eşlik edebilirsiniz.

Ayrıca yaz okulu programı dahilinde her hafta yapılan tam ve yarım günlük geziler sırasında Cologne, Çikolata Müzesi, Marburg, Bonn, Sarkıt Mağaraları, çeşitli katedralleri ve civar kasabaları görebilirsiniz.

Kategoriler:

Humboldt Institut Almanya Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
Yaz okulunun sunduğu aile programları 3 haftalıktır; çocuğunuz/çocuklarınız Almanca eğitimini en fazla 10 kişilik sınıflarda alırken, siz de 2 veya 4 kişilik bir mini grupla eğitim görebilir; orada geçireceğiniz süre boyunca kalede konaklayabilir, ancak dil pratiği için çocuğunuz odasını okul arkadaşlarıyla paylaşırken, siz kendi odanızda kalabilirsiniz…

Nereye Gidebilirsiniz?

Schloss Wittgenstein

Nerede Kalabilirsiniz?

Okul Kampüsünde