IELS Grup Yaz Okulu

En az 15 kişiden oluşabilecek grubunuzla birlikte bu yaz Malta’yı ziyaret etmek ve yaza yakışır bir tatil geçirmek isterseniz, IELS Malta yaz okulunu tercih edebilirsiniz.

Eğitim şekli açısından öğrencilerinizi yaş gruplarına göre ayıracak olan bu yaz okulunda, 8-12 yaş grubu için resimler, şarkılar, hikayeler ve oyunlar üzerinden haftada 20 İngilizce dersi verilirken; 13-17 yaş grubunun İngilizce dersleri (yine haftada 20 ders) ağırlıklı olarak iletişim becerileri üzerinden ilerler.

Yine de dersler, konaklama şekli, geziler ve aktiviteleri içeren programınızı, grup ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre tamamen kendiniz belirleyebilirsiniz.

IELS Malta Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
Okul gezileriniz sırasında Valetta, Ulusal Malta Akvaryumu, Adventure Park & Petting Farm, Badger Karting, Limestone Heritage & San Anton Gardens, Mdina & Ta’Qali Crafts, Mediterraneo Marine Park, Comino, Güney Malta – Marsaxlokk & Blue Grotto…gibi yerleri görebilir; plaj oyunları, havuz partisi, sinema gecesi, yarışmalar, hazine avı, el sanatları ve çeşitli takım oyunları gibi yaz okulu aktivitelerine katılarak İngilizce pratik yapabilir; ziyaretiniz sırasında aile yanında, öğrenci yurdunda ya da bir otelde konaklayabilirsiniz…

Nereye Gidebilirsin?

Sliema

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde
Öğrenci Yurdunda