ILSC Aile Yaz Okulu

Bu sene evden biraz uzaklaşabilir, ILSC yaz okuluyla Kanada’yı ziyaret ederek kendinizi yenileyebilirsiniz…

7-17 yaş aralığındaki çocuğunuz/çocuklarınız ve sizin için, İngilizce dersleri, gezi ve konaklamayı içeren programlar sunan bu yaz okulu ile harika bir tatil yapabilirsiniz.

Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, akademik okuma yapma, gramer, kelime haznesi geliştirme, deneme yazma gibi konu başlıklarını da içeren haftada 17 İngilizce dersini, siz kendi yaşıtlarınızla birlikte alırken, çocuğunuz/çocuklarınız kendi yaş grubundan oluşan sınıflara katılabilir.

Ve İngilizce eğitiminizi ILSC yaz okulunun kendi binasında alırken, konaklamanızı Kanada’lı bir ailenin yanında yapabilirsiniz.

Ayrıca bu yaz okulu programı dahilinde her hafta iki yarım ve bir tam gün, Capilano Suspension Bridge, Stanley Park, Kitsilano Plajı, Whistler ve Peak 2 Peak Gondola, Granville Adası, Grouse Mountain, Vancouver Akvaryumu, Playland, UBC Museum of Anthropology gibi yerlere yapılan okul gezilerine katılabilirsiniz.

Geri kalan zamanınızda ise, ailenizle birlikte Vancouver ve çevresini keşfe çıkabilirsiniz.

Kategoriler:

ILSC Kanada Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
Aile programı için konaklamanızı kendi imkanlarınızla ayarlayarak, yaz okulunun sadece eğitim ve gezi programlarına da katılabilir; programa temmuz ve ağustos aylarında katılabilirken, 1-4 haftalık bir aile programıyla Kanada’yı kışın da(Ocak ayında) ziyaret edebilirsiniz…

Nereye Gidebilirsiniz?

Vancouver

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında