Kaplan International Colleges İngiltere

Kaplan International’ın İngiltere’deki dil okullarıyla hem bir İngiliz gibi konuşmayı öğrenebilir hem de 5 çayını alışkanlık haline getirebilirsin…

İngiltere’deki dil eğitimin için öncelikle bir şehir seçecek olursan; yaşam kolaylığı açısından Bath, Cambridge ya da Oxford’u, hareketlilik açısından Londra’yı, öğrenci yoğunluğunun az ilginin çok olduğu bir şehir arıyorsan Liverpool ya da Torquay’ı tercih edebilirsin.

Bunun dışında Kaplan International’ın İngiltere’deki dil okullarında diğer ülkelere göre daha fazla eğitim programı bulabilirsin.

Diğerlerine benzer bir şekilde Genel İngilizce programı içinde haftada 20 ders, Yoğun İngilizce programı içinde haftada 28 ders alabilirsin.

Ancak özellikle işin için İngilizce eğitimi almayı planlıyorsan diğer ülkelerdekinden fazlasını Kaplan International’ın İngiltere dil okullarında bulabilirsin.

Genel ve Yoğun İş için İngilizce programlarına ek olarak 20 ders sadece iş için İngilizce eğitimi alabilir ya da Havacılık, Müşteri Hizmetleri, Mühendislik, Finans, İnsan Kaynakları, Bilgi Teknolojileri, Hukuk ve Tıp gibi mesleğe özel İngilizce eğitimi görebilirsin.

Kaplan International İngiltere Dil Okulları Sana Neler Sunabilir?
CAMBRIDGE FCE, IELTS ya da TOEFL gibi sınavlara hazırlık için İngilizce eğitimi alabilir; İngilizce eğitimin için İngiltere’de uzun süre kalmayı planlıyorsan akademik sömestr (en az 5-6 aylık)ya da akademik yıl programlarını tercih edebilirsin…

Nereye Gidebilirsin?

Londra
Bournemouth
Liverpool
Manchester
Cambridge
Oxford
Edinburgh
Bath
Torquay

Ne Öğrenebilirsin?

Genel İngilizce
Yoğun İngilizce
İş İngilizcesi
Akademik Yıl Programı
Foundation Programı

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda