Scuola Leonardo da Vinci İtalya Yaz Okulu

İtalyanca’yı konuşulduğu yerde öğrenmek istersen, Scuola Leonardo da Vinci yaz okulunun eğitim, konaklama, gezi ve aktiviteleri içeren programlarına katılabilirsin.

11-16 yaş grubu için 2 haftalık programlar sunan bu yaz okulu ile İtalyanca eğitimini sahil kasabası Ascea’nın, Elea Village Club isimli tatil köyünde alabilirsin.

Katılacağın bu yaz okulu programını kısa bir İtalya tatili olarak da düşünebilir, plajda eğlenerek geçireceğin zaman dilimine İtalyanca eğitimini de sıkıştırabilirsin.

Haftada 20 dersten, toplamda 40 İtalyanca dersi alarak tamamlayabileceğin bu yaz okulu programı sırasında, Cilento Ulusal Parkı, Velia Arkeolojik Kenti ve Paestum gibi yerleri de gezebilirsin.

Derslerinden ve okul gezilerinden kalan zamanında ise tenis, basketbol, voleybol, futbol, okçuluk, aşçılık, çizim, seramik, dans… gibi farklı alanlarda çeşitli aktivite ve atölye programlarına da katılabilir ve yeni insanlarla tanışarak bol bol İtalyanca pratik yapabilirsin.

Scuola Leonardo da Vinci İtalya Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?
İtalyanca eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; ziyaretin sırasında eğitimini de alacağın Elea Village Club’ta(arkadaşlarınla paylaşabileceğin 4 kişilik bungalovlarda) konaklayabilir; bu yaz okulu programına ailenle de katılabilirsin(aile bireylerin de dil eğitimi alabilir, ya da sen eğitim alırken onlar da konaklamayla birlikte otel imkanlarından yararlanabilir)…

Nereye Gidebilirsin?

Ascea

Nerede Kalabilirsin?

Tatil Köyünde