Yabancı Dili Malta’da Öğrenin

Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
  • User Avataradmin
  • 24 Haz, 2018
  • 0 Yorum
  • 1 dk Okunur

Yabancı Dili Malta’da Öğrenin

Yabancı dil öğrenmek için insanlar belli bir ücret karşılığında değişik ülkelere gitmektedirler. Dil öğrenecek kişiler ülkeleri tercih ederken öncelikle dil okullarının kaliteli olmasına ve daha sonra da o dilin ülkede iyi konuşuluyor olmasına bakarlar. Bunların yanında dil okulunun ücretinin uygun olmasına ve vize sıkıntısı olmamasına da bakarlar.Türkiye açısında dil okulu olarak en çok tercih edilen ülkeler arasında Malta Dil Okulları vardır.

Malta; Güney Avrupa’da Malta, Gozo, Comino olmak üzere üç adadan meydana gelmektedir. Ülkede Maltaca ve İngilizce konuşulmaktadır. Malta dil eğitiminde çok tercih edilen bir ülkedir. Bir yılda 25.000’den fazla kişi dil eğitimi için Malta’ya gitmektedir. Bunun değişik sebepleri bulunmaktadır. Bunların başında ülkede 30’dan fazla dil okulunun bulunması gelir. Ayrıca Malta Dil Okulları ücret olarak da diğer ülkelerdeki okullara göre uygundur. Malta Schengen vizesi kapsamında olup Türkiye’den giden öğrenciler için vize konusunda kolaylıklar sağlanmaktadır. Yeşil pasaportu olan kişiler için vize istememektedir. Malta konaklama konusunda da giden öğrencilere oldukça zengin imkanlar sunmaktadır. Özellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Bunun sebebi de hem dil eğitimi hem tatil imkanı sunmasıdır. Deniz, güneş, kumsallar ve eğlence olanakları bu ülkenin tercih edilmesinde önemli bir etkendir. Ayrıca İtalya’ya çok yakın olması ve günübirlik İtalya’ya gidilebilmesi de Malta Dil Okulları tercih sebeplerindendir.

Bu dil okullarında her öğrenci kendine uygun sınıflarda eğitim görmektedir. Bu konuda öğrencilere yardımcı olmak için her pazartesi ve her seviyeye uygun sınıflar açılıp öğrenciler kendilerine ve yaşlarına uygun sınıflara alınır. Dil okulunun programında iş İngilizcesi, genel ve yoğun İngilizce, sınavlara hazırlık için İngilizce ve yaz okulları olmak üzere seviyeler vardır. Malta Dil Okulları hem eğlenip hem yabancı dil öğreneceğiniz bir dil okuludur.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir