Londra Yaz Okulları

Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
  • User Avataradmin
  • 30 May, 2019
  • 0 Yorum
  • 2 dk Okunur

Londra Yaz Okulları

Bu yaz İngilizce’ni geliştirmek ve öğrenirken de bol bol eğlenmek istersen, bu yabancı dilin ana vatanı, İngiltere’yi ziyaret edebilirsin.

İngiltere’de yaz okulu denilince neler yapabileceğini ve oradaki vaktini nasıl geçireceğini merak ediyorsan yazımızın devamını okuyabilirsin…

İngiltere Yaz Okulları

İngilizce eğitimin için İngiltere’de bir yaz okuluna kaydolarak, haftada 20 ders İngilizce eğitimi görebilirsin.
Senin gibi İngilizce öğrenmek için İngiltere’yi ziyaret eden arkadaşlarınla, çeşitli oyun ve konuşma ağırlıklı dersler üzerinden eğitimini alabilirsin.

Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, İngiltere yaz okullarının birçoğunda haftada 25 ya da 30 derslik Yoğun İngilizce programlarını da tercih edebilirsin.

İngiltere’de bir yaz okuluna gitmenin en güzel tarafını ise, sınıf dışı aktivitelerde yaşayabilirsin.

Okul içinde boyama, seramik, el sanatları, yüzme, futbol, tenis, bilgi yarışmaları, yetenek şovları… gibi çok çeşitli aktivitelerde bol bol İngilizce pratiği yapabilirsin.

Her hafta katılacağın yarım ve tam günlük gezilerde ise, hem İngiltere’nin birçok önemli noktasını görebilir,  hem de İngiliz kültürünü yakından tanıyabilirsin.

Bu okul gezileri sırasında yaz okulunun bulunduğu şehrin yanı sıra, Londra, Cambridge, Oxford, Brighton gibi İngiltere’nin farklı şehirlerini görme fırsatını bulabilirsin.

Ancak İngiltere’de yaz okulu denildiğinde aklına gelen ilk şehir Londra ise, tercih edebileceğin tüm okullarda bir Londra şubesi bulabilirsin.

Londra Yaz Okulları

İngilizce eğitimini İngiltere’nin en bilinen şehri Londra’da almak istersen, eğitim, konaklama, okul aktiviteleri ve gezilerden oluşan bu programa, seçeceğin okulun anlaşmalı olduğu bir üniversitenin kampüsünde katılabilirsin.

Londra yaz okullarının birçoğunda İngilizce dersleri ile okul aktivitelerine okul kampüsünde katılabilir ve yine kampüs içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin.

Londra yaz okullarının anlaşmalı olduğu ve bu paket programlara katılabileceğin üniversiteler arasında St Mary’s Üniversitesi, Hackney Community College, Westminster Üniversitesi, Docklandas Üniversitesi, South Bank Üniversitesi, King’s College…gibi önemli okulları bulabilirsin.

İngilizce eğitimini Londra’daki yaz okulunda alırken, okul gezilerin sırasında Buckingham Sarayı, West End Müzikali, Oxford Street, Soho, Thorpe Park, Greenwich ve Denizcilik Müzesi, Tate Modern, St. Paul’s Katedrali, Thames Nehri Gezisi, Doğal Tarih Müzesi, Notting Hill, Portobello Road Market gibi birçok yeri görme fırsatını bulabilirsin.

Ayrıca yaz okulunun yapacağı tam günlük gezilerde ise, Londra yakınında bulunan Brighton, Cambridge, Oxford, Bath…gibi şehirleri ziyaret edebilirsin.

Gezip görebileceğin yerlerin dışında Londra’daki bazı yaz okullarında özel ilgi alanlarına yönelik Kod Yazılımı ve İngilizce, Geleceğin Liderleri ve İngilizce ya da Gezi ve İngilizce gibi farklı programları da değerlendirebilirsin.

Bu programlar sırasında, örneğin haftada 20 İngilizce dersine ek olarak haftada 5 ders kod yazılımı kursuna katılabilirsin.

Kalan vaktinde ise, yine okul aktivitelerine ve Londra ile çevresine yapılan okul gezilerine katılabilirsin.

İngilizce’yi eğlenerek öğrenmek ve İngiltere’yi tam kalbinde yaşamak için, Londra yaz okullarını tercih edebilir ve daha detaylı bilgi ile süreç konusunda yardım almak için 0 232 422 50 52’den hemen bize ulaşabilirsin.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir