Ardmore Language Grup Yaz Okulları

Grup seyahatiniz için Ardmore Language yaz okullarını tercih ederseniz, bu yaz ister İngiltere’yi isterseniz de Amerika’yı ziyaret edebilirsiniz.

Haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak yüzme, tenis, badminton, futbol, voleybol, el sanatları gibi çeşitli okul aktivitelerine katılabilirsiniz.

Ayrıca yaz okulu programı dahilinde yapılan şehir gezileriyle, gideceğiniz ülkenin pek çok önemli yerini görme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bunun dışında Ardmore Language yaz okullarının sadece gruplara özel “East Coast Split Stay” ya da “West Coast Split Stay” programlarını da tercih edebilir, ziyaretiniz sırasında Amerika’nın iki farklı şehrinde kalabilirsiniz.

“East Coast Split Stay” yaz okulu programı dahilinde 13-19 yaş aralığındaki grubunuzla birlikte New York ve Boston’ı ziyaret edebilir, İngilizce eğitiminin yanı sıra haftada bir tam ve üç yarım günlük geziye katılabilirsiniz.

Tam gün içinde Wall St., Battery Park, Ellis Adası ve Özgürlük Heykeli’ne Bot Gezisi, Whale Watching Boat Cruise, 9/11 Memorial gibi yerleri; yarım günlerde ise Empire State, Times Square, Herald Square, 5th Avenue, Greenwich Village (Washington Square

Kategoriler:

Parkı ve NYU), SoHo, Freedom Trail Guided Tour, Red Sox Fenway Stadyum Turu ve Quincy Mark gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Program sırasında ise Ardmore Language yaz okulunun Massachusetts, Boston University ve New York, Saint Peter’s University merkezlerinde konaklayabilir ve haftada 15 saat dil eğitimi alabilirsiniz.

“West Coast Split Stay” yaz okulu programı dahilinde ise yine 13-19 yaş aralığındaki grubunuzla birlikte San Francisco ve Los Angeles’ı ziyaret edebilir, İngilizce eğitiminin yanı sıra haftada bir tam ve iki yarım günlük geziye katılabilirsiniz.

Tam gün içinde Bridge Boat Cruise, Universal Studios, Pier 39 ve Golden Gate gibi yerleri; yarım günlerde ise Santa Monica, Grove Complex, North Beach ve Chinatown, Alamo Square / Haight & Ashbury, Lombard St. & Coit Tower gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Program sırasında ise Ardmore Language yaz okulunun California, UCLA ve San Francisco State University merkezlerinde konaklayabilir ve haftada 15 saat dil eğitimi alabilirsiniz.

Ardmore Language Grup Yaz Okulları Size Neler Sunabilir?
Tüm yaz okulu şubelerinde okul kampüsleri içindeki öğrenci yurtlarında konaklayabilir; tenis kortu, yüzme havuzu, basket ve futbol sahası gibi tüm okullarda bulunan çeşitli spor tesislerinden yararlanabilirsiniz…

Amerika'da Nereye Gidebilirsiniz?

California, San Francisco State University (11-19 yaş)
California, UCLA (11-19 yaş)
Connecticut, Yale University (14-19 yaş)
Hawaii, University of Hawaii Manoa (11-19 yaş)
Illinois, Loyola University
Massachusetts, Boston University (10-19 yaş)
New York, Pratt Institute (14-19 yaş)
New York, Saint Peter’s University (13-19 yaş)
New York, Manhattan College (13-19 yaş)

Ingiltere'de Nerede Kalabilirsiniz?

Berkshire, Berkshire College (9-17 yaş)
Berkshire, Fulmer Grange (9-17 yaş)
Berkshire, St Joseph’s College, University of Reading (12-17 yaş)
Berkshire, Licensed Victuallers’ School, Ascot (9-17 yaş)
Cambridgeshire, St Edmund’s College (14-17 yaş)
Edinburgh, Leith Academy (12-17 yaş)
Greater London, Brunel University (9-17 yaş)
Greater London, University of Westminster, Harrow (12-17 yaş)
Greater London, Croydon College (9-17 yaş)
Greater London, King’s College(14-17 yaş)
Hampshire, Bedales School (8-17 yaş)
Oxfordshire, Jesus College(14-17 yaş)
Oxfordshire, Shiplake College (9-17 yaş)
Somerset, University of Bath (9-17 yaş)
Suffolk, Royal Hospital School (9-17 yaş)
Sussex, Brighton College (9-17 yaş)
Sussex, Eastbourne Campus, University of Brighton (9-17 yaş)
Wiltshire, Liddington (9-17 yaş)