British Study Centres İngiltere Grup Yaz Okulları

En az 10 kişilik grubunuzla birlikte, British Study Centres İngiltere yaz okullarını tercih ederseniz, İngilizce’yi bir İngiliz gibi yaşayarak öğrenebilirsiniz.

İster tarihi okul binalarında, isterseniz de hareketli şehir Londra’da alabileceğiniz bu eğitimin yanı sıra, çeşitli okul aktivitelerine ve gezi programlarına da katılabilirsiniz.

Öncelikle dil eğitiminiz için, grup ihtiyacınıza göre bir program oluşturabilirsiniz. (Genel/Yoğun İngilizce programlarına katılabilir ya da konuşma, telafuz veya yazma ağırlıklı bir eğitim programı oluşturabilirsiniz.)

Öğleden sonraları ise define avı, yetenek şovu, drama, müzik, seni tanıyorum, yarışmalar, takım oyunları gibi çeşitli okul aktivitelerine katılarak, sınıf içinde öğrendiklerinizin pratiğini yapabilirsiniz.

Yaz okulu programları dahilinde her hafta yapılan yarım ve tam günlük okul gezilerinde ise, Oxford, London, Stratford-upon-Avon, Windsor, Bicester Village, Brighton, Canterbury gibi İngiltere’nin birçok farklı şehrini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca British Study Centres yaz okulunun Londra, King’s College merkezinde “Londra Keşfi programına katılabilir ve her gün yapılan yarım günlük gezilerle Trafalgar Meydanı,

Kategoriler:

St Paul Katedrali, Tower Bridge, Buckingham Sarayı gibi Londra’nın birçok önemli noktasını görebilirsiniz.

British Study Centres’in en büyük farkını ise Edinburgh lokasyonuyla yaşayabilir ve yaz okulu programı dahilinde grup seyahatiniz için İskoçya’yı ziyaret edebilirsiniz.

British Study Centres İngiltere Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
Grup yaz okulu programınız süresince okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda ya da aile yanında konaklayabilir; British Study Centres yaz okullarının Londra ve Oxford merkezlerinde okul kampüsü içindeki tenis kortu, yüzme havuzu, spor salonu, voleybol ve futbol sahası gibi olanaklardan yararlanabilirsiniz…

Ingiltere'de Nereye Gidebilirsiniz?

London, King’s College (12-17 yaş)
Oxford, Oxford Brookes University (12-17 yaş)
BSC London Hampstead (14-17 yaş)
İSKOÇYA – BSC Edinburgh (12-17 yaş)