EC Summer Grup Yaz Okulları

İster 8-13 yaş, isterseniz de 13-17 yaş aralığındaki grubunuzla birlikte bu yaz farklı bir ülkeyi ziyaret edebilir, yeni bir kültürü tanırken yabancı dilinizi de geliştirebilirsiniz.

Amerika, İngiltere, İrlanda, Kanada ya da Malta gibi birbirinden farklı lokasyon seçenekleri sunabilen EC English yaz okulları ile İngilizce eğitimi, konaklama, gezi ve çeşitli aktiviteleri içeren harika bir programa katılabilirsiniz.

Bu yaz okulu programları içinde haftada 20 ders İngilizce eğitimi alabilir, aktivite ve şehir gezilerini kendi grup isteklerinize göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ayrıca yaz okulunun gruplara özel olarak sunduğu “İngilizce ve Turizm Atölyesi” ya da “İngilizce ve Medya Atölyesi” gibi kurslara da katılabilirsiniz.

En az 16 yaş grubunun katılabileceği İngilizce ve Turizm Atölyesi kursunda, haftada 20 ders Turizm için İngilizce, Turizm için Pazarlama ve bu konular üzerinden çeşitli yabancı dil becerilerini öğrenebilirsiniz. (Kursun süresi 1 haftadır.)

Bu yaz okulu programı ile topluluk önünde konuşma, araştırma, iletişim kurma ve sunum yapma becerileri kazanabilirsiniz.

Kategoriler:

En az 13 yaş grubunun katılabileceği İngilizce ve Medya Atölyesi kursunda ise, bir hafta içinde katılabileceğiniz 10 İngilizce dersine ek olarak, topluluk önünde konuşma, diyalog kurma, yazma, kurgu yapma ve sunum hazırlama gibi konular üzerinden 10 medya dersi alabilirsiniz. (Kursun süresi 1 haftadır.)

EC English Yaz Okulları Size Neler Sunabilir?
Tüm lokasyonlarda aile yanında konaklayabilirken, Malta’da otelde kalabilir; havaalanı transferi alabilir; her 15 öğrenci için bir grup lideri belirleyebilirsiniz…

Nereye Gidebilirsin?

Dublin

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında