Studio Cambridge Grup Yaz Okulları

Studio Cambridge, en az 10 kişiden oluşabilecek grubunuza, İngiltere’de İngilizce eğitimi, okul aktiviteleri ve şehir gezilerini içeren harika bir yaz okulu programı sunabilir.

Yaş aralığına ve lokasyona göre değişiklik gösteren yaz okulu programları içinde, haftada 20 ders İngilizce eğitimi alabilir ve okul kampüslerinde tam pansiyon konaklayabilirsiniz.

Studio Cambridge yaz okulunu ister sadece eğitim ve konaklama için, isterseniz de dil eğitimi ve konaklamaya ek olarak, gezi programları için tercih edebilirsiniz.

Ayrıca Genel İngilizce eğitimine ek olarak, Studio Cambridge yaz okulunun bazı lokasyonlarında Yoğun İngilizce programına da katılabilirsiniz.

Ve haftada 20 derse ek olarak göreceğiniz bu 8 derste, grup ihtiyaçlarınıza göre IELTS Hazırlık, İş için İngilizce, Dil Becerileri (Radyo Röportajları, Makaleler, Müzik ve Film Klipleri üzerinden İngilizce dersleri…) ya da Kültürel ve Dilsel Çalışmalar (İngiliz Edebiyatı, Gramer, Telafuz ve Sosyal Medya üzerinden İngilizce dersleri) eğitimi görebilirsiniz.

Yaz okulunuzun hazırlayacağı gezi programları içinde sadece bulunduğunuz şehri değil, yakın mesafede bulunan Londra, Oxford, Brighton, Canterbury gibi farklı şehirleri ve birçok tarihi yeri görme imkanını da bulabilirsiniz…

Kategoriler:

Studio Cambridge İngiltere Grup Yaz Okulları Size Neler Sunabilir?
Gruplar için sunulan yaz okulu programlarına en az 5 gün, en fazla 3 hafta süresince katılabilir; “Yoğun İngilizce” programına 16 ve 18 yaş üzeri gruplar katılabilirken, genel İngilizce programlarına 9 ve 19 yaş aralığınaki grubunuzla katılabilir; ziyaretiniz sırasında okul kampüsü içindeki yüzme havuzu, tenis kortu, basket ve futbol sahası gibi olanaklardan yararlanabilir; cam boyama, kara kalemle çizim, tişört tasarımı, bileklik yapımı, maske boyama, seramik gibi workshop programlarına katılabilirsiniz…

Ingiltere'de Nereye Gidebilirsiniz?

Sir Edward – Ely, King’s Ely (9-13 yaş)
Sir Henry – Bishop’s Stortford, Hockerill Anglo-European College (10-16 yaş)
Sir Richard – Reading, Leighton Park School (10-16 yaş)
Sir Michael – Cambridge (14-17 yaş)
Sir Laurance – Cambridge, Cambridge University-Lucy Cavendish College (14-17 yaş)
Sir William – London, Richmond the American International University in London (14-17 yaş)
Sir Christopher – Cambridge , Cambridge University Ridley Hall & Newnham Colleges (16-19 yaş)
Sir George – Cambridge (14-17 yaş)