Harrow House İngiltere Grup Yaz Okulu

Grubunuzla birlikte İngiltere’yi ziyaret etmek ve çeşitli okul aktiviteleriyle birlikte gezi programlarına katılmak için Harrow House yaz okulunu tercih edebilirsiniz.

Swanage isimli sahil kasabasında yer alan ve büyük kampüsü içinde grup aktiviteleri için onlarca imkan sunabilen bu yaz okulunda, haftada 15 saat İngilizce eğitimi alabileceğiniz (12-17 yaş aralığı için) “Popüler Kültür Üzerinden İngilizce+Oyun ve Eğlence” ve “İngilizce+Spor” programları içinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Aeroball, el sanatları, badminton, plaj oyunları, benchball, Bovington Tank müzesi, sinema gezisi, sirk becerileri, yengeç avı, dans, drama, perküsyon, dev lazer, lemur landings, mini golf, mini olimpiyatlar, maymunlar dünyası, fotoğraf avı, Putlake Çiftliği and Petting Hayvanat Bahçesi, takım oyunları, tenis, okçuluk, yüzme, masa tenisi, bowling, yarışmalar, bingo, yüz boyama, define adası, yetenek şovu gibi onlarca aktivite sunabilen Harrow House’ta oldukça güzel vakit geçirebilirsiniz.

Ayrıca yine Harrow House yaz okulunun sadece gruplar için sunduğu Londra, Salisbury ve Stonehenge, Southampton ve Beaulieu, Thorpe Park, Longleat House ve Safari Park, Brighton, Chessington World of Adventures, Wookey Hole, Windsor Kalesi, Cheddar Gorge ve Mağaralar, Weymouth, Corfe Kalesi, Poole gibi İngiltere’nin çok farklı noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler:

Harrow House İngiltere Grup Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
En az 8 , en fazla 16 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; katılacağınız yaz okulu programı sırasında ister okula yakın bir ailenin yanında isterseniz de okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsiniz?…

Nereye Gidebilirsiniz?

Swanage