Basketbol ve İngilizce Premium Yaz Okulları

Hem İngilizce’yi hem de takım olmayı öğrenmek, yeni arkadaşlar edinmek ve basketbolda kendini geliştirmek istersen, Ardmore Language yaz okullarının harika programlarına katılabilirsin.

Haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 12 saat paslaşma, atış, takım oyunculuğu gibi başlıklar üzerinden basketbol eğitimi alabileceğin bu yaz okulu programına ister Amerika’da, istersen de İngiltere’de katılabilirsin.

Hatta eğitimini Amerika’da almayı tercih edersen, hafta içinde mini lig ve çeşitli yarışmalarda basketbol oynama fırsatı bulabilirsin.

“İngilizce ve Basketbol” yaz okulu programıyla, hem sınıf içindeki günlük konuşmalarda, hem de basketbolda İngilizce pratiğini ve kelime dağarcığını geliştirebilir, öğrenirken fazlasıyla eğlenebilirsin.

Ardmore Language Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

En fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim alabilir; program sırasında okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; basketbolun dışında tenis, badminton, futbol, voleybol, yüzme gibi farklı spor ve el sanatı aktivitelerine katılabilir; haftasonları yapabileceğin

Kategoriler:

çeşitli şehir gezileriyle ziyaret edeceğin ülkeyi daha yakından tanıyabilirsin…

Basketbol ve İngilizce eğitimini Amerika’nın sahillerinde almak istersen, LAL Language yaz okulunun Boca Raton merkezini de ziyaret edebilirsin.

Denize sıfır bu yaz okulunda haftada 20 İngilizce dersine ek olarak, haftada 10 saat basketbol eğitimi alabilirsin.

Ayrıca İngilizce eğitimin konusunda daha fazla yardıma ihtiyacın olursa, birebir İngilizce dersleri de görebilirsin.

Basketbolun dışında binicilik, golf ve tenis derslerine de katılabileceğin program sırasında, spor eğitimi almak için aynı okula gelen Amerika’lı öğrencilerle de sosyalleşebilir ve bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Ders programının yanı sıra, her hafta yapılan tam ya da yarım günlük gezilerle Fort Lauderdale, Miami, Keşif ve Bilim Müzesi, Everglades, Boomers, Miami Coconut Grove, Frost Museum of Science, Miami Seaquarium & Dolphin Mall, Lion Country Safari, CityPlace, Miami Bayfront gibi yerleri görebilirsin.

Gezmeyi seviyorsan, yaz okulunun Amerika’daki tüm merkezlerinde geçerli olan “Two Center” programını da fazlasıyla beğenebilir, en az 3 haftalık ziyaretini iki farklı merkezde geçirebilirsin.

Örneğin, Boca Raton’da iki haftalık “İngilizce ve Basketbol” programı sonrasında, iki haftanı da yaz okulunun New York merkezine ayırabilirsin.

LAL Language Amerika Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Eğitimin sırasında hazine avı, yetenek şovu, karaoke, oyunlar, yarışmalar, mini olimpiyatlar, ragbi, kriket, futbol gibi çok çeşitli yaz okulu aktivitelerine katılabilir; en fazla 15 kişilik sınıflarda eğitim görebilir; orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Yine Amerika için farklı bir seçenek olarak FLS International yaz okulunu da tercih edebilir, İngilizce ve basketbol eğitimin için Boston’ı ziyaret edebilirsin.

Yaz okulunun “Basketbol Kampı” isimli bu özel programı sırasında haftada 18 ders İngilizce eğitimine ek olarak, haftada 12 ders basketbol derslerine katılabilirsin.

Fisher College’da alacağın bu eğitim sırasında, basketbol eğitimi için okula gelen Amerika’lı öğrencilerle de arkadaşlık kurabilir ve bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Bu 3 haftalık program süresince katılacağın okul gezilerinde de TD Garden Stadyumu ve Spor Müzesi, Newbury Street, Freedom Trail, Faneuil Hall & Quincy Market, Boston Duck Tour, Six Flags Amusement Park, New England Akvaryumu, New York(opsiyonel gezi)…gibi birçok güzel yeri görebilirsin.

FLS International Amerika Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir ve yine kampüs içindeki olanaklardan yararlanabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Ardmore Language – Hampshire, Bedales School(9-17 yaş)
Ardmore Language – New York St Peter’s University(13-19 yaş)
LAL Language – Boca Raton, Lynn University (12-18 yaş)
FLS International – Boston, Fisher College (15+ yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Öğrenci Yurdunda