British Study Centres Aile Yaz Okulu

Tatil planınızı henüz yapmadıysanız, British Study Centres’ın yaz okulu programı aklınızı çelebilir…

Ailece İngilizce öğrenebileceğiniz, yeni insanlarla tanışabileceğiniz ve İngiltere’yi keşfedebileceğiniz bu aile programıyla, bu yaz yepyeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Program dahilinde, Temmuz ya da Ağustos ayları içinde, British Study Centres yaz okulunun Gloucestershire, Cheltenham Ladies’ College merkezinde hem konaklayabilir, hem yabancı dilinizi geliştirebilir, hem de gezi ve aktivite programlarına katılabilirsiniz.

8-17 yaş aralığındaki çocuğunuz/çocuklarınız haftada 15 saat “Genel İngilizce”, haftada 23 saat “Yoğun İngilizce” ya da “IELTS’e Hazırlık” programlarından istediğine katılabilirken, siz de kendi yaş grubunuzla birlikte istediğiniz programda eğitim görebilirsiniz.

Ders sonrasında ise, çocuğunuz/çocuklarınız sınıfta öğrendiklerini sosyalleşerek geliştirmek için define avı, yetenek şovu, drama, müzik, seni tanıyorum, yarışmalar, takım oyunları gibi okul aktivitelerine katılabilir.

Aktivite saatleri sırasında, siz de bulunduğunuz çevreyi ya da Bath, Bristol ve Cirencester

Kategoriler:

gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca yaz okulu programı dahilinde, çocuklara sunulan tam ve yarım günlük şehir gezilerine de katılabilir ve Londra, Bath, Cardiff, Stratford-upon-Avon gibi yerleri de görebilirsiniz.

Ziyaretiniz süresince yaz okulunun ayarlayacağı bir ailenin yanında konaklayabilir, ya da kendi konaklamanızı kendiniz ayarlayabilirsiniz.

British Study Centres Aile Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
Bristish Study Centres’in yaz okulu programları dahilinde çocuğunuz için “İngilizce ve Binicilik” ya da “İngilizce ve Golf” gibi haftada 15 saat İngilizce eğitimine ek olarak haftada 6 saat spor eğitimi alabileceği premium programları da tercih edebilir; ziyaretiniz sırasında çocuğunuz/çocuklarınız, ister arkadaşlarıyla birlikte okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda, isterse de sizinle birlikte ya da sizden ayrı bir ailenin yanında konaklayabilir…

Nereye Gidebilirsiniz?

Gloucestershire, Cheltenham Ladies’ College (8-17 yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda