Bucksmore Education Aile Yaz Okulu

Bucksmore İngiltere yaz okulları, size tahmin ettiğinizden fazlasını, diğer okullardan çok daha farklısını sunabilir.

(Bucksmore Education yaz okulunun tüm aile programlarında, öğretmenin evinde konaklayabilir ve özel İngilizce dersleri alabilirsiniz.)

Eğer bu yaz okulunu tercih ederseniz, bir İngilizce öğretmeninin evinde kalarak ve birebir İngilizce dersleri alarak, kısacası bir İngiliz gibi yaşayarak bu dili öğrenebilirsiniz.

Yaz okulunun sunduğu üç farklı aile programından istediğinizi seçebilirsiniz.

Konaklama, yemekler ve geziler de dahil olmak üzere, çocuğunuzla birlikte İngilizce öğrenebilir(aynı öğretmenden siz sabahları, çocuğunuz öğleden sonraları ders alabilir. Sizin dersleriniz sırasında, çocuğunuz proje ödevlerini yapabilir ya da diğer aile üyeleriyle vakit geçirebilir.);

Konaklama, yemekler ve geziler de dahil olmak üzere, sadece çocuğunuz yanında kaldığınız öğretmenden İngilizce dersleri alabilir(çocuğunuzun ders saatleri dışında ailece vakit geçirebilirsiniz.);

Kategoriler:

Yine konaklama, yemekler ve geziler dahil olarak, siz İngilizce dersleri alırken çocuğunuz eve yakın bir anaokulunda vakit geçirebilir, ders sonrasında da ailenizle bir araya gelebilirsiniz.

Üç farklı tür içinde de İngilizce derslerinizi haftada 15 saat, 20 saat ya da 25 saat olarak belirleyebilirsiniz.

Yetişkinler için sunulan İngilizce dersleri sırasında, ister genel İngilizce eğitimi, ister yabancı dil sınavlarına hazırlık eğitimi, ister iş için İngilizce eğitimi, isterseniz de sadece diyalog için İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Eğer çocuğunuz ya da çocuklarınız 5-9 yaş veya 10-17 yaş aralığındaysa, aile yaz okulu programı dahilinde genel İngilizce eğitimi, yabancı dil sınavlarına hazırlık için İngilizce eğitimi ya da okul dersleri(matematik, fen, işletme, ekonomi, felsefe…gibi) için İngilizce eğitimi alabilir.

Bucksmore Education Yaz Okulları Size Neler Sunabilir?
Yaz okulunun aile programına ister İngiltere’de, isterseniz de İrlanda’da katılabilir; ayrıca her hafta ailenizle birlikte bulunduğunuz şehre ve çevresine yapılan gezilerle farklı bir kültürü daha yakından tanıyabilirsiniz…

Ingiltere'de Nereye Gidebilirsiniz?

Bournemouth
Bristol
Brighton
Cambridge
Cotswolds
Hastings
Leeds
Liverpool
Londra
Manchester
Oxford
Plymouth
Stratford-upon-Avon
York

Irlanda'da Nerede Kalabilirsiniz?

Dublin
Cork
West Coast