Centre International D’Antibes Aile Yaz Okulu

Centre International D’Antibes yaz okulu ile sevdiklerinizi Fransız Rivierası’na götürebilirsiniz.

Konaklama, eğitim, gezi ve çeşitli aktivite programları sunan bu yaz okulu programı ile denizin ve güneşin tadını çıkarırken, Fransızca da öğrenebilirsiniz.

Kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz programlar için, ailenizden bir kişinin katılımı bile yeterli…

(İster tüm aile üyeleriniz, ister sadece çocuğunuz/çocuklarınız, isterseniz de ailenizden en az bir yetişkin Fransızca eğitimi alabilir.)

Yaz okulunun anlaşmalı olduğu “Aragon” ya da “Castel Arabel”otellerinde (stüdyo apart daireler sunan tatil köyleri) ailenizle birlikte konaklarken, yetişkinlerden en az bir kişi Fransızca eğitimi alabilir.

Program dahilinde alacağınız Fransızca eğitiminiz için haftada 20/25/30 ders görebilir, ek olarak özel derslere katılabilir, haftada 20 sınıf dersine ek haftada 4 özel ders alabilir, iş için Fransızca veya DELF sınavına hazırlık için Fransızca eğitimi görebilirsiniz.

Kategoriler:

Çocuğunuz/çocuklarınız içinse, 8-11/ 12-17 yaş grubu için Fransızca eğitimi, yemek, aktivite ve gezileri içeren tam programı ya da haftada 20/26 ders alabileceği/alabilecekleri sadece Fransızca eğitimi programını tercih edebilir; eğer çocuğunuz/çocuklarınız 6-7/8-11 yaş aralığındaysa oyunla birlikte Fransızca eğitimi programını değerlendirebilirsiniz.

Centre International D’Antibes Fransa Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
Fransızca eğitiminiz sırasında çocuğunuz/çocuklarınız kendi yaşıtlarıyla birlikte eğitim alırken, siz de yetişkinlerle birlikte derslere katılabilir; yoğun Fransızca programına katılabilmesi için çocuğunuzun/çocuklarınızın 12-17 yaş aralığında olması gerekir…

Nereye Gidebilirsiniz?

Juan-les-Pins

Nerede Kalabilirsiniz?

Otelde