Dalış ve İngilizce Premium Yaz Okulları

Tatil denildiğinde aklına deniz ve güneşten başka birşey gelmiyorsa, suda vakit geçirirken İngilizce de öğrenebileceğin bir yaz okulu programı tam sana göre olabilir…

Genellikle Malta’da bulabileceğin bu eğitim programları için European School of English (ESE) yaz okulunu tercih edersen, daha önceki dalış deneyimine göre iki farklı programdan birine katılabilirsin.

İki haftalık PADI Açık Deniz Dalış kursunda, 5 ders sınıfta teorik eğitim alabilir, sonrasında havuzda veya güvenli bir koyda 5 uygulamalı dalış dersi görebilir, son olarak da 4 açık deniz dalışı yapabilirsin.

Bir haftalık İleri Seviye PADI Açık Deniz Dalış kursunda ise, önceki kursun bir ileri seviyesi olarak 5 açık deniz dalış tecrübesi yaşayabilirsin.

Bu özel eğitim programıyla ilk dalış deneyimini yaşayacaksan ilk kursa, daha önceden dalış deneyimin varsa ikinci kursa katılabilirsin.

Dalış eğitiminin yanı sıra, yaz okulunda da problem çözme, rol yapma, kendi deneyimlerini paylaşma gibi etkinlikler yapabileceğin haftada 20 İngilizce dersi görebilirsin.

Kategoriler:

Ayrıca yaş aralığına göre ESE Grup liderlerinin sana ve arkadaşlarına eşlik edeceği bowling, Splash and Fun Su Parkı gezisi, hazine avı, Comino gezisi, sinema gecesi, karaoke, günbatımında piknik gibi çeşitli yaz okulu aktiviteleri ve gezilere de katılabilirsin.

(Eğer 14 yaş üzerindeysen, daha az okul denetimiyle Malta’da daha özgür vakit geçirebilirsin.)

ESE Malta Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerine en fazla 15 kişilik sınıflarda katılabilir; orada geçireceğin süre boyunca yaz okulunun anlaşmalı olduğu The Salini Resort Otelde konaklayabilir ve 14 yaş üzerindeysen aile yanında da kalabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Brighton, Plumpton College (13-16 yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Otelde