European School of English(ESE) Grup Yaz Okulu

Gerçek bir yaz tatili için Malta’yı ziyaret edebilir, en az 15 kişiden oluşabilecek grubunuzla birlikte ESE yaz okulunun programına katılarak, İngilizce öğrenirken denizin ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

İngilizce eğitim programınızdan, gezi ve aktivite programlarına kadar, herşeyi grup ihtiyaçlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Grubunuzla birlikte haftada 20 ya da 30 İngilizce dersi alabilir ve dersler sırasında genel İngilizce, sınavlara hazırlık için İngilizce, okul dersleri için İngilizce eğitimi gibi farklı seçenekler bulabilirsiniz.

Orada geçireceğiniz süre boyunca da, ister yaz okulunun anlaşmalı olduğu The Salini Resort Otel’de, isterseniz de aile yanında en fazla 3 kişilik odalarda konaklayabilirsiniz.

Malta’yı ziyaret etmek istediğiniz tarih bilginiz, kalmak istediğiniz hafta sayınız, grubunuzun öğrenci sayısı ve öğrencilerin yaş aralığı, grubunuza eşlik edecek öğretmen ya da grup lideri sayısı, konaklama tercihiniz, İngilizce eğitim programınız konularında detaylı bilgi sunarak, tamamen grubunuza özel harika bir program oluşturabilirsiniz.

Kategoriler:

ESE Malta Yaz Okulu Size Neler Sunabilir?
Yaz sezonu dışında yapacağınız Malta ziyareti sırasında, grup liderleriniz ücretsiz konaklamayla birlikte genel İngilizce eğitimi ya da haftada 3 saat Teacher Training eğitimi alabilir…

Nereye Gidebilirsin?

San Ġiljan

Nerede Kalabilirsin?

Aile Yanında
Otelde