Global Village Aile Yaz Okulu

Çocuğunuz/çocuklarınızla birlikte İngilizce eğitimi almak ve güzel bir tatil yapmak için, Global Village yaz okullarıyla Kanada’yı ziyaret edebilirsiniz.

2, 3 ya da 4 hafta süresince katılabileceğiniz bu özel programlar dahilinde, dil eğitimi alabilir, Kanada’lı bir ailenin yanında konaklayabilir ve çeşitli gezilere katılabilirsiniz.

Yaz okulunun Toronto merkezini ziyaret etmek isterseniz, İngilizce eğitiminizi okulun kendi merkez binasında alabilir ve haftada 20, 25 ya da 30 ders alarak, genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, iş için İngilizce veya sınavlara hazırlık için İngilizce eğitimi de görebilirsiniz.

Çocuğunuz/çocuklarınız ise, haftada 15 derslik İngilizce eğitimini Toronto Üniversitesi bünyesinde alabilir ve CN Tower, Toronto Üniversitesi, Wet N’Wild, Dundas Meydanı, Toronto Adası, Humber College, Niagara Şelalesi, Wonderland, Blue Jays Beyzbol Oyunu, Toronto Hayvanat Bahçesi… gibi yerlere yapılan çeşitli okul gezilerine katılabilir.

Yaz okulunun Vancouver merkezinde ise hem çocuğunuz/çocuklarınız hem de siz, haftada 20 genel İngilizce dersi alabilirsiniz.

Kategoriler:

Sizin de katılabileceğiniz çeşitli aktivite ve gezi programları sırasında ise, Stanley Park, Whistler Mountain, Victoria/Vancouver Adası, Canada Palace, Stanley Park & Aquarium, Historic Village, Chinatown, Science World, Whistler, Capilano Suspension Bridge, Bowen Adası gibi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

Global Village Kanada Yaz Okulları Size Neler Sunabilir?
Yaz okulunun Toronto merkezindeki aile programına katılabilmeniz için çocuğunuz en az 12 yaşında, Vancouver merkezindeki aile programına katılabilmeniz için de en az 16 yaşında olmalıdır; çocuğunuzun katılacağı gezi programlarına ek ücret ödeyerek siz de dahil olabilirsiniz…

Nereye Gidebilirsiniz?

Toronto
Vancouver

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında