Kod Yazılımı ve İngilizce Premium Yaz Okulları

(Bu yaz okulu programına katılabilmen için belirli seviyede İngilizce bilmelisin.)

Teknolojiyle yakından ilgili ve bilgisayar başından zorlukla kaldırılan gençlerden biriysen, St Giles Junior yaz okullarının premium programı tam sana göre…

Üç hafta süren bu özel program sırasında hem İngilizce’ni geliştirebilir hem de kod yazılımını öğrenebilirsin.

Ayrıca bu özel eğitim için ister Amerika’yı, istersen de İngiltere’yi ziyaret edebilir ve eğitimin dahilinde haftada 60 derse katılabilirsin.

Bu dersler içinden 6 tanesinde Genel İngilizce eğitimi alırken, geri kalan derslerde internet sitelerinin nasıl çalıştığını, internet dili HTML’yi, internet sayfası yaratmayı, internet sayfasına özellik ve fonksiyon eklemeyi ve bir oyun ya da uygulama tasarlamayı öğrenebilirsin.

Program sonunda ise öğrendiklerini sergileyebileceğin bir proje geliştirebilir, ayrıca yetenekli kod yazılımcılarıyla konuşma fırsatı bulabilir ve teknoloji şirketlerini ziyaret edebilirsin.

Kategoriler:

St Giles Junior Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

Bu özel program sırasında, Amerika’da yaz okulunun San Francisco Bay (California State University) merkezinde, İngiltere’de ise Londra(UCL ve University of Westminster) merkezinde hem eğitimini alabilir, hem de kampüs içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; yemekler ve bazı aktiviteler sırasında diğer yaz okulu öğrencileriyle birlikte olabilirsin…

Aynı programı Bucksmore Education İngiltere yaz okulunda da bulabilir ve yazılım tasarımı eğitimin için Brighton’ı ziyaret edebilirsin.

Program dahilinde haftada 15 saat İngilizce eğitimi alabilir, dersler sırasında “Akademik Beceriler” başlığı altında sınav tekniklerini, akademik yazı yazma ve okuma becerilerini geliştirebilir, sınıf arkadaşlarınla gruplar oluşturarak ‘Bucksmore TV’, ‘Bucky Gamer Exhibition’, ‘Bucksmore Yıllığı’, ‘Londra’da Yaşamak Nasıl Birşey?’, ‘Bucksmore Başkanı’, ‘Bandolar Savaşı’, ‘Bucksmore Haberleri’ gibi projelere katılabilirsin.

Haftada 7.5 saat alacağın Kod yazılımı eğitimin sırasında ise “Raspberry Pi” (Bilgisayar bilimini öğretmek amacılığıyla geliştirilmiş kredi kartı büyüklüğünde tek kartlı bir bilgisayar.) kullanarak, bilgisayar sistemlerinin yapısını oluşturan yazılım ve donanım bilgisine sahip olabilirsin.

(Program sonunda “Raspberry Pi” senin olabilir.)

Her hafta katılabileceğin 1 yarım ve 2 tam günlük geziler sırasında ise Londra (Buckingham Sarayı, Big Ben, Houses of Parliament, Trafalgar Square, 10 Downing Street), Greenwich(Royal Observatory, Ulusal Denizcilik Müzesi, Cutty Sark), Legoland/Chessington World of Adventure, Brighton, Thorpe Park gibi birçok yeri gezerek, sınıfının dışında da güzel vakit geçirebilirsin.

Bucksmore Education İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerine en fazla 11 kişilik sınıflarda katılabilir; yaz okulunun Brighton merkezinde “İngilizce ve Kod Yazılımı”nın yanı sıra “İngilizce ve Hayvan Bakımı” veya “İngilizce ve Macera” premium programlarını da değerlendirebilir; You Bet!, Village Fete, Get Your Own Back, Renk Savaşları, Zombie Run, Granny’s Candy, Beat the Clock gibi çeşitli okul aktivitelerine katılabilir; orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Başkalarının oyunlarını oynamak yerine kendini oyununu tasarlamak istersen, FLS International yaz okulunun “Bilgisayar Bilimi Kampı”na katılabilir, bu yaz Amerika’yı ziyaret ederken İngilizce’ni de geliştirebilirsin.

Yaz okulunun California merkezinde katılabileceğin bu programla haftada 18 İngilizce dersine ek olarak, haftada 6 ders bilgisayar eğitimi görebilirsin.

3 haftalık program sırasında kendi oyununu tasarlamayı, internet sitesi yapımını ve Unity, Python, Xcode, Swift… gibi program dillerini öğrenebilir ve tabi ki Minecraft’a zaman ayırabilirsin.

Ayrıca her hafta katılacağın yarım ve tam günlük yaz okulu gezileri sırasında Discovery Cube & Science Tech Center, California Bilim Merkezi, Disneyland, Universal Studios, Hollywood, Beverly Hills, Downtown LA, Pasifik Akvaryumu, Knotts Berry Farm, Santa Monica Plajı… gibi birçok güzel yeri görebilirsin.

FLS International Amerika Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Yaz okulunun üniversite kampüsündeki merkezinde hem eğitim alabilir, hem de konaklayabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

San Francisco Bay, California State University, East Bay (10-13 yaş/14-17 yaş)
London, UCL ve University of Westminster (12-15 yaş/16-19 yaş)
Bucksmore Education – Brighton, Plumpton College (13-16 yaş)
FLS International – California, Cal State Fullerton (12+ yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Öğrenci Yurdunda