Macera ve İngilizce Premium Yaz Okulları

Hiç yerinde duramıyor, maceraya bayılıyor ve enerjini sporla atmayı seviyorsan, iki farklı yaz okulunun kıpır kıpır programlarını inceleyebilirsin.

Eğer Ardmore Language yaz okulunun “Macera Programı”nı tercih edersen, İngiltere, Wiltshire’ı ziyaret edebilir ve Liddington Macera merkezinde kano ve kayak, yürüyüş, zip wire, kedi yürüyüşü, aero ball, kaya tırmanışı, dağ bisikleti, plajda yürüyüş, tırmanış, yüzme, tünelde yürüyüş, trapez, ejderha botu, oryantiring, sirk becerileri, kano yapımı ve fazlasını bulabileceğin çok çeşitli spor aktivitelerine katılabilirsin.

Ayrıca haftada 15 saat İngilizce eğitimi alarak, sınıfında sakin saatler geçirebilir ve el sanatları, yarışmalar, yetenek şovu, gazete çıkarma, yeni bir icat geliştirme gibi çok çeşitli yaz okulu aktiviteleriyle derste öğrendiklerinin pratiğini yapabilirsin.

Yaz okulu programı dahilinde her hafta yapılan tam ve yarım günlük gezilere de katılabilir, Bath, Oxford, Windsor Kasabası ve Kalesi, Londra… gibi İngiltere’nin görülmesi gereken en güzel yerlerini ziyaret edebilirsin.

Kategoriler:

Ardmore Language İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

İngilizce derslerine en fazla 6 kişilik sınıflarda katılabilir; orada geçireceğin süre boyunca

kampüs içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; kişisel gelişimine çok şey katabilecek bu yaz okulu programında liderlik ve takım olma becerilerini geliştirebilirsin…

Bol hareketli bir yaz tatili için Harrow House yaz okulunu tercih edersen, yine İngiltere’yi ziyaret edebilir ve Swanage’ta bulunan okulunun dev kampüsü içinde harika vakit geçirebilirsin.

Yaz okulunun “İngilizce+Macera Aktiviteleri” programı içinde haftada 15 saat İngilizce’ye ek olarak, haftada 15 saat kaya tırmanışı, macera su parkı, aeroball, bush craft (hayatta kalma becerileri), coasteering, perküsyon, high ropes, buz pateni, iç mekan tırmanışı, kano, laser quest, su yogası, paintball, bisiklet, raft yapımı, okçuluk, kayak, ten pin bowling, takım oluşturma gibi çeşitli spor aktivitelerine katılabilirsin.

Her hafta katılabileceğin tam ve yarım günlük okul gezilerinde ise Bournemouth, Londra, Oxford, Portsmouth, Bath, Southampton, Winchester ve Beaulieu gibi yerleri ziyaret ederek yaz okulunun dışına taşabilirsin.

Harrow House İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

En az 8 , en fazla 16 kişilik sınıflarda İngilizce öğrenebilir; katılacağın yaz okulu programı sırasında ister okuluna yakın bir ailenin yanında istersen de okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilir; ayrıca okulunun tenis, su sporları, golf ve binicilik üzerine eğitim alabileceğin premium programlarını da değerlendirebilirsin…

Enerjini sporla atabilmen için LAL Language’ın 2 haftalık “Aksiyon Yaz Okulu” programını da değerlendirebilirsin.

Bu özel program içinde haftada 20 İngilizce dersine ek olarak sörf, okçuluk, kano, iple tırmanış ya da kamp kurma aktivitelerinden her hafta üçüne katılabilirsin.

Ama İngilizce için daha fazla zaman ayırabileceğini düşünüyorsan, haftada 3 saat ek derslerle yaz okulu programına Yoğun İngilizce’yi dahil edebilirsin.

Spor aktivitelerinin yanı sıra hazine avı, yetenek şovu, karaoke, oyunlar, yarışmalar, mini olimpiyatlar, ragbi, kriket gibi yaz okulu aktvitelerinde de harika vakit geçirebilir ve bol bol İngilizce pratik yapabilirsin.

Yine hızını alamazsan squash ve tenis kortu, spor sahaları ve yüzme havuzu gibi yaz okulu kampüsündeki birçok imkandan da yararlanabilirsin.

Bu yaz okulu programı dahilinde her hafta yapılan tam ve yarım günlük gezilerle Plymouth ve Looe, Exeter, Bude, Cheddar Gorge, Bigbury, Dartmoor Hayvanat Bahçesi, Tintagel, St Ives… gibi okul çevresinde bulunan birçok yeri görebilirsin.

Daha fazla gezmek istersen yaz okulunun “Two Center” programını da değerlendirebilir, en az 3 haftalık ziyaretini iki farklı merkezde geçirebilirsin.

Örneğin iki haftanı Tavistock merkezinde geçirip, ik hafta için de Brighton’ı ziyaret edebilirsin.

LAL Language İngiltere Yaz Okulu Sana Neler Sunabilir?

Yoğun İngilizce’ye atrenatif olarak, kendini eksik gördüğün konularda birebir İngilizce dersleri alabilir; İngilizce derslerine en fazla 15 kişilik sınıflarda, yoğun İngilizce derslerine ise en fazla 10 kişilik sınıflarda katılabilir; yaz okulunun Tavistock merkezinde ek ücretle binicilik dersleri de alabilir; ziyaretin sırasında okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda konaklayabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Ardmore Language – Greater London, University of Westminster, Harrow (14-17 yaş)
British Study Centres – West Sussex, Ardingly College (8-17yaş)
British Study Centres – Gloucestershire, Wycliffe College (8-17yaş)
St Giles Junior – Cambridge, University of Cambridge (14-17 yaş)
St Giles Junior – New York, City College of New York (12-19 yaş)
EC English – Frensham, Frensham Heights Campus (10-13/13-17 yaş)
EC English – Los Angeles, UCLA Campus (10-13/13-17 yaş)
LAL Language – Cambridge, Cambridge Leadership College(14+yaş/16+ yaş)
Bucksmore Education – Oxford, d’Overbroeck’s (genç profesyonller) (13-16 yaş)
Bucksmore Education – Tonbridge, Tonbridge School (13-16 yaş)
Bucksmore Education – Oxford University, Pembroke College (16-18 yaş)
Emerald Cultural Institute – Trinity College (14-17 yaş)
CISS – Toronto, University of Toronto’s St. Michael’s Campus (13-17 yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Öğrenci Yurdunda