Müzik ve İngilizce Premium Yaz Okulları

LAL Language yaz okullarının sanatçı ruhlara seslenen harika programıyla, hem İngilizce öğrenebilir hem de müzik eğitimi alabilirsin…

Okulunun Amerika’da iki farklı lokasyonunda, denize sıfır bir yaz yaşarken, İngilizce’yi de müziği de severek öğrenebilirsin.

Bu özel yaz okulu programı içinde, haftada 15 saat İngilizce derslerine ek olarak, haftada 10 saat müzik eğitimi görebilirsin.

Müzisyenlerden, müzik eğitimcilerinden, ses mühendislerinden ve sahne/performans yöneticilerinden teori(vokal, gitar, bass, perküsyon, piyano), şovlar için şarkı ve orkestra provaları, sahne performansı, müzik kaydı, müzik promosyonu, şarkı yazarlığı, ses ve ekipman yönetimi, sahne yönetimi, rock, pop, rap, klasik müzik, DJ müziği…gibi konu başlıkları üzerinden dersler alabilirsin.

Program sonunda ise, kendi müziğini yaratabilir ve eve döndüğünde kaydını sevdiklerinle paylaşabilirsin.

Müziğin yanı sıra hazine avı, yetenek şovu, karaoke, oyunlar, yarışmalar, mini olimpiyatlar, ragbi, kriket, futbol gibi çok çeşitli yaz okulu aktiviteleriyle de oldukça eğlenebilirsin.

Kategoriler:

Yaz okulu programı dahilinde her hafta yapılan yarım ve tam günlük gezilere de katılabilir, Fort Lauderdale’de Key Largo, Miami Hayvanat Bahçesi, Boomers, Jungle Queen Cruise, NASA Kennedy Space Center, Miami Coconut Grove, Rapids Water Park, Boca Raton Town Center, Miami Seaquarium & Dolphin Mall, Fort Lauderdale Sanat Müzesi, Keşif ve Bilim Müzesi, Tradewinds Park, ArtsPark, Hollywood Oceanfront, Anne Kolb Nature Center…gibi yerleri;

Boca Raton’da ise Fort Lauderdale, Miami, Keşif ve Bilim Müzesi, Everglades, Boomers, Miami Coconut Grove, Frost Museum of Science, Miami Seaquarium & Dolphin Mall, Lion Country Safari, CityPlace, Miami Bayfront gibi yerleri ziyaret ederek, Amerikan kültürünü de geliştirebilirsin.

Müziği sevdiğin kadar gezmeyi de seviyorsan yaz okulunun “Two Center” programına da bayılabilir, en az 3 haftalık ziyaretini iki farklı merkezde geçirebilirsin.

Örneğin Boca Raton’da iki haftalık “Müzik ve İngilizce” programın sonrasında, iki hafta da yaz okulunun New York merkezini ziyaret edebilirsin.

LAL Languages Amerika Yaz Okulları Sana Neler Sunabilir?

İngilizce eğitimini en fazla 15 kişilik sınıflarda alabilir; Amerika ziyaretin için okulunun Boca Raton merkezini tercih edersen orada geçireceğin süre boyunca okul kampüsü içindeki öğrenci yurdunda, Fort Lauderdale’de ise okuluna yakın bir ailenin yanında konaklayabilirsin…

Nereye Gidebilirsiniz?

Boca Raton, Lynn University(12-18 yaş)
Fort Lauderdale(12-18 yaş)

Nerede Kalabilirsiniz?

Aile Yanında
Öğrenci Yurdunda